Székely Kúria Miskolctapolca

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Székely Kúria Miskolctapolca vélemények

Kiváló 2018. október 11.a párjával járt itt
Gyönyörűen berendezett szobák, patyolat tisztaság , kitünő tájjelegű ételek.
Jól éreztük magunkat,nagyon kedves a személyzet.
A Miskolctapolcai Székelykúriát mindenkinek csak ajánlani tudom, hisz jó az elhelyezkedése is -az élmény és barlangfürdőhöz közel van 5-10 perces sétával elérhető-
Összességében nagyon ajánlható ez a hely, hisz mindig mindenhol a maximálisan elvárható kedvességgel fogadott bennünket a személyzet. ide még biztosan visszatérünk
Kiváló 2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
1 hetet töltöttünk a családdal, köztük a bogárfóbiás lányommal a miskolctapolcai Székely Kúriában. Tudtuk, hogy nagyon jó helyen van, a közelben elérhető szinte a legtöbb miskolctapolcai élmény- és szórakozási lehetőség akár 5 perc sétával is! Érkezéskor a lányom tüzetesen átvizsgálta a szobátésközölte, hogy még egy kósza pókhálót vagy egy pici muslicát sem talált!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. április 15.gyerekekkel járt itt
Egy másik szállásfoglalással foglalkozó weboldalról foglaltam a Székely Kúriába. Minden rendben zajlott. Az időpont előtt pár nappal leszedték a pénzt a kártyámról. Ehhez én nem vagyok szokva (pedig rengeteget utazom), de nem jelentett problémát. Gyönyörűen kivitelezett a szállás, mely Miskolctapolca főútja mellett van, ennek ellenére csendes a hely.
Székely Kúria Miskolctapolca - Belső