Halászcsárda Mohács

csárda, étterem, halászcsárda
Halászcsárda Mohács
Halászcsárda MohácsHalászcsárda Mohács
Halászcsárda MohácsHalászcsárda Mohács

Ponty Poronty Vendégház Nagybaracska - Pihenés márciusban, áprilisban, májusban, júniusban
Pihenés márciusban, áprilisban, májusban, júniusban
03.28-06.26.
Ambient Hotel Sikonda - Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Halászcsárda Mohács vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
2016. október 2.a párjával járt itt
A Halászcsárdában egy ablak melletti asztalnál foglaltunk helyet, ahonnan gyönyörű kilátás nyílt a Dunára. Ottjártunkkor nagyon kevesen voltak az étteremben, csendes, kedves kis hely. Sikerült megőrizni a csárda-jelleget, a székek, a függönyök, a „kockás” terítők, valamint a falakon sorakozó busóálarcok, halászhálók mind-mind hozzájárulnak ahhoz, hogy a betérők egy hagyományos csárdában érezhessék magukat.
Halászcsárda Mohács - BelsőHalászcsárda Mohács - Külső képHalászcsárda Mohács - BelsőHalászcsárda Mohács - Étel/italHalászcsárda Mohács - Étel/italHalászcsárda Mohács - Étel/italHalászcsárda Mohács - BelsőHalászcsárda Mohács - BelsőHalászcsárda Mohács - BelsőHalászcsárda Mohács - Külső kép
Gyenge 2016. február 6.a párjával járt itt
Busójárás alatt éhesen vetődtünk be az első utunkba eső étteremben ahol egy jó halászlé reményében szívesen invitáltak is bennünket. Egy nagyon kellemes asztalt kaptunk, Dunára néző kilátással. Az Halászcsárdában kevesen voltak, pincér viszont aránytalanul sok. A halászlevet gyorsan megkaptuk, de az ize és a menyisége hőmérséklet átlag alatti.
Szörnyű 2015. december 19.a párjával járt itt
A Halászcsárda már nevében is kínálja a halászlét, aminek nagy rajongói vagyunk. Célzottan, egy dunai halászlé elfogyasztásáért utaztunk ma 80 km-ert. És sikerült! Igen sikerült elfogyasztanunk a legrosszabb minőségben elkészített halászlét (már ha az felszolgált ételt annak lehet nevezni). Íztelen piros lében úszó 2 db izesincs halszelet.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Gyenge 2014. november 3., csoporttal járt itt
Az étterem kongott az ürességtől, egy pár fős csoporton kívül csak a mi 13 fős csoportunk tartózkodott az étteremben. Egyetlen pincér szolgálta ki a vendégeket, aki folyamatosan elnézést kért, hogy mindenre várni kellett, "de sajnos csak egyedül vagyok". Az italokat is már nagyon későn kaptuk meg, de a halászlére 1 órát kellett várni, és az egyéb ételek is nagyon lassan érkeztek meg.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Nagyon finoman főznek! A kiszolgálás és az étel minősége Kiváló volt! Csak ajánlani tudom! Remek kilátás van a Dunára és ez már már megfizethetetlen. A legfinomabb étel amit csak ajánlani tudok az a halászlé. Isteni volt. Már régebben kóstoltam a sülteket és leveseket de egyikben sem kellett még csalódjak. Ez a hely pont ideális egy kellemes kis ebédhez a pároddal.
Kiváló 2013. december 11.barátokkal járt itt
A Mohácsi halászcsárda pozicionáltsága igen kedvező, gyönyörű kilátás nyílik a Dunára. Az atmoszféra kellemes, csárdás, a falakon többek között busóálarcok. A kiszolgálás kiemelkedően jó, a halászlé is igen sikerült, a haltepertő finom, friss, a fokhagymás csuka is remek, a fokhagyma sem állott, mint annyi helyen.
Halászcsárda Mohács - Étel/italHalászcsárda Mohács - BelsőHalászcsárda Mohács - Külső kép