Keresztapa Pizzéria Mohács

4,5
a 11 mohácsi étterem közül
pizzéria

Ponty Poronty Vendégház Nagybaracska - Pihenés márciusban, áprilisban, májusban, júniusban
Pihenés márciusban, áprilisban, májusban, júniusban
03.29-06.26.
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Keresztapa Pizzéria Mohács vélemények

Gyenge 2024. február 5.családjával járt itt
Az ételekre rengeteget kellett várni, hidegen érkezett ráadásul a 4 ből 1 nem az volt amit kértünk. Egy elnézést nem kaptunk, csak annyit hogy cseréljük. Ezen felül ár érték arányban drága a hely.
Kiváló 2018. január 4.a párjával járt itt
Ma delutan hirtelen otlettol vezerelve es pizzara ehesen betertunk a Keresztapa Pizzeriaba. A felszolgalo holgy gyorsan es udvariasan felvette a rendelest. Mivel ket fajta pizza kozott hezitaltunk, felajanlotta, hogy lehet ket kulonbozo feltetet is kerni ugyanarra a pizzara. Ez a rugalmas hozzaallas kulonosen tetszett.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 10.a párjával járt itt
Klassz hely,a sétálóutcában található. Mellette éppen akkor párakapu üzemelt, néha mi is kaptunk egy kis frissítő permetet :)A kiszolgálás gyors volt és kedves. Az étel finom, a limonádé hűvös. Bár menüt szerettünk volna enni,de mivel 2 óra elmúlt,azt már nem tudtunk. A pizza viszont fincsi volt. Minden szép tiszta. Mindenkinek ajánlom!