Mohácsi Korona Mohács

1,3
a 11 mohácsi étterem közül
étterem

Ponty Poronty Vendégház Nagybaracska - Pihenés áprilisban, májusban, júniusban, júliusban
Pihenés áprilisban, májusban, júniusban, júliusban
04.19-07.18.
2024.12.28-ig
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Mohácsi Korona Mohács vélemények

Szörnyű 2021. augusztus 10.a párjával járt itt
Nagyon sokat vártunk az ételre. A panirozott ételekben érzödőtt a sült hal íze pedig csirke volt a rendelés. A panir megvolt égve a húson. Korona tál volt a rendelés kb 60 percet vártunk rá. A limonádé többször felhasznált citrommal készült. Nem ajánlom senkinek. Féltízenkettökor rendeltünk és12 óra 40 kor hozták ki a Korona tárlat. A számlára még fél órát vártunk.
Szörnyű 2020. július 5.egyedül járt itt
A netpincéres megrendelést nem vették észre, másfél óra múlva telefonáltunk, akkor közölték, hogy elkerülte a figyelmüket a megrendelés. Így másfél óra múlva álltak volna neki az ételek elkészítésének, a SZÉP kártyás fizetést stornóztatnom kellett a netpincéren keresztül. Trehány banda. . . innen soha többet nem rendelünk semmit.
Szörnyű 2020. június 28.a párjával járt itt
A férjemmel Mohácson jártunk, negyed egy körül érkeztünk az étterembe. A pincér hölgytől étlapot kértünk, aki közölte csak 2 órától lehet étlapról rendelni. Ez előzőleg az étterem honlapján nem volt feltüntetve. Méltatlankodásunkra elárulta,hogy jelenleg svédasztal van.
Szörnyű 2019. május 27.gyerekekkel járt itt
Avval szeretném kezdeni,hogy soha nem adtam hangot étteremben az elégedetlenségemnek. Most még is megtettem,és megteszem itt is mindenki okulására. A családommal tértünk be egy kellemes mohácsi séta után a Korona nevezetű objektumba (étteremnek nem szeretném nevezni). Akkor az elejétől kezdeném.
Szörnyű 2018. február 17., kollégákkal járt itt
A busójárásra érkeztük négyen kolléganők és kerestünk egy éttermet ahol meg ebédelhetünk. A választásunk a Korona étteremre esett amit már a leves felszolgálásánál megbántunk. A levest olyan tányérba kaptunk aminek a széle le volt pattogva a levesről annyit ,hogy csirke húslevest kértünk gazdagon ami igen szegény volt mert szinte csak a lé volt .
Szörnyű 2018. február 12.gyerekekkel járt itt
Busójárás után szerettem volna elkölteni családommal egy kellemes vacsorát az étteremben. Érkezéskor az első meglepetés az volt számomra, hogy még terítőre sem telik, ezt műanyag tányér alátétekkel helyettesítették. Igaz belépéskor 3-4 alkalmazott beszélgetett kedélyesen a pultnál, mintha más dolguk sem volna, ezek az alátétek ragadtak a kosztól.