Révkapu Vendéglő Mohács

étterem, vendéglő
Révkapu Vendéglő Mohács
Révkapu Vendéglő MohácsRévkapu Vendéglő Mohács
Révkapu Vendéglő MohácsRévkapu Vendéglő Mohács

Ponty Poronty Vendégház Nagybaracska - Pihenés márciusban, áprilisban, májusban, júniusban
Pihenés márciusban, áprilisban, májusban, júniusban
03.28-06.26.
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Révkapu Vendéglő Mohács vélemények

Szörnyű 2019. szeptember 8.egyedül járt itt
Sok éve rendszeresen jártam ide jó halászlét enni. Abban bíztam most is lesz benne részem. Nem így történt! Olyan gyenge minőségű volt, hogy negatív rekordot döntött számomra, illúzióromboló volt. Ami még meglepett, hogy a neten 2019. 04. 10-én frissített étlapon 1800-Ft olvastam,ezzel szemben 2200-forintot kértek.
Kiváló 2019. június 12.a párjával járt itt
A neten keresgélve megtetszett a vendéglő hangulata, viszont több helyen olvastunk róla véleményt és elég sok negatív kritikát kapott. Pünkösd hétfőn jártunk Mohácson, így kénytelen voltunk ezt a helyet választani.
Udvariasan fogadtak, Választhattunk, hogy hová üljünk. Kellemes hideg volt a hosszúlépés, az étel nagy adag és finom is volt.
Mi szeretjük a retro hangulatot, aki szereti annak csak ajánlani tudom.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. május 22.családjával járt itt
Nagyon kellemes családi vállalkozás. Kiváló kilátás a Dunára, a kikötőre, nem akar az ember elmenni, annyi a látnivaló. Az ételek finomak, nagy adagok, a kiszolgálás profi. Széles a választék minden tekintetben. A kiszolgáló létesítmények egy kicsit szűkösek. Mindenkinek ajánlom aki átmegy a városon. Én már voltam itt úgy is, hogy ez volt a úti cél. Gratulálok.
Szörnyű 2017. szeptember 10.a párjával járt itt
Az idős úr miután odaadta az étlapot megkérdezte hogy mit szeretnénk inni. Még ki sem nyitottuk így nem tudtuk miből lehet választani. Erre ő fennhangon szólt hogy máshova is kell mennie nem ér rá! A párom halászlét szeretett volna enni ezért maradtunk itt. Megbántuk. Az ételek jellemtelenek, íztelenek.
Átlagos 2016. július 8.a párjával járt itt
Mohácson jártunk és szinte adta magát, hogy mohácsi halászlét együnk. Habár előtte elolvastuk az Ittjartam. hu véleményeit, mégis a Révkapu étteremnél kötöttünk ki. Szép időben, csodálatos panorámával indult az ebédünk. Érdekes volt a komp forgalma. A felszolgált ételekkel semmi gond nem volt.
Révkapu Vendéglő Mohács - Külső képRévkapu Vendéglő Mohács - Külső képRévkapu Vendéglő Mohács - Külső képRévkapu Vendéglő Mohács - Külső képRévkapu Vendéglő Mohács - Külső képRévkapu Vendéglő Mohács - Külső képRévkapu Vendéglő Mohács - Étel/italRévkapu Vendéglő Mohács - Étel/italRévkapu Vendéglő Mohács - Külső képRévkapu Vendéglő Mohács - Külső képRévkapu Vendéglő Mohács - Külső képRévkapu Vendéglő Mohács - Külső kép
Szörnyű 2015. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
egy júliusi délután tértünk be az étterembe, gondoltuk, a Duna parton kellemes hangulatú ebédet fogyaszt majd el a kis család. . . . tévedtünk. . . már belépéskor meg akarták mondani, hogy számunkra melyik asztal lenne a kedvezőbb (közel a dohányzó részhez, miközben egyikünk sem dohányzik, sőt két kicsi gyerekkel voltunk).
Kiváló 2015. július 29.a párjával járt itt
Feleségemmel kettesben jártunk ebben az étteremben. A halászlé a gyengém, ezért ültünk be ide vacsorára. A teraszra ültünk, ami a Dunára néz, a kilátásra nem lehet panasz, gyönyörű. Igen sokat vártunk, mire valaki észrevett minket. Egy csoportot vártak és a másik asztalnál egy kis társaság költötte el megmaradt, de igen tetemes mennyiségű Szép kártya egyenlegét.
Szörnyű 2015. június 28.a párjával járt itt
Annyira felzaklatott a hely és a légkör, nem beszélve a minőségről, hogy nem álltam meg, hogy véleményem ne nyilvánítsam ki! Fürdőzés után gondoltuk megeszünk egy halászlét a feleségemmel. Már belépéskor udvariatlan volt az öregúr, nem tudom Ő -e a tulajdonos, de szemernyi jóindulatot nem mutatott, sőt rendre utasított.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. november 3., csoporttal járt itt
Miután az első nap nagyon rossz tapasztalatunk volt egyik szomszédos étteremben, ezért a második nap ebbe az étterembe mentünk vacsorázni. A tulajdonos intézkedett, hogy csoportunknak készítsenek nagy asztalt, hogy együtt étkezhessünk, és ezt a további 3 nap is megtette. Az ételek kiválóak, a felszolgálás gyors és mindenki udvarias volt.
Gyenge 2014. október 16.a párjával járt itt
Pár hónapja Mohácson a Révkapu Vendéglőben jártunk. Nem először fordultunk meg ezen a helyen, bár a kiszolgálással kapcsolatosan negatív élményünk volt, úgy gondoltuk ismét itt fogyasztunk egy ebédet. Az ételekkel kapcsolatosan pozitív véleményünk volt, nagyon finoman főznek, választék is van bőven.