Autóscsárda Monorierdő

Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Autóscsárda Monorierdő vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2023. november 17.a párjával járt itt
Nem tudom mi van ezzel a hellyel, de időnként kitűnő a pizza, wrap, hamburger, időnként meg azt is megbánom hogy itt ettem bármelyiket. Nem is régen egy vasárnapi ebéd nagyon finom volt, örültünk a családdal hogy ide jöttünk. De múlt héten pénteken sem a wrapnak, sem a pizzának nem volt jó íze.
Kiváló 2020. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
A Csárda a 4-es főút mellett található, nagyon jó helyen. Kiváló: rendezvények szervezésére, kisebb helységben szűk családi esemény lebonyolítására. Mi nyolcadikos ballagás után egy ebédet fogyasztottunk el a családdal.