Ara Étterem Mór

74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Ara Étterem Mór vélemények

2055
Átlagos 2021. november 6.egyedül járt itt
Ez úgy esett, hogy este, sötétben áthajtottam falvakon, ahol semmi esélyét nem láttam a táplálkozásnak, na, de Mór azért mégis egy nagyobb hely, itt kell lennie valaminek! Lett is! Jól látható az útról, nem is haboztam, parkoló, kilincs, befelé! A kislány valahogy úgy jött elém, mintha egy koldus elé jött volna. . .
Ara Étterem Mór - BelsőAra Étterem Mór - EgyébAra Étterem Mór - EgyébAra Étterem Mór - BelsőAra Étterem Mór - MosdóAra Étterem Mór - Étlap/itallapAra Étterem Mór - Étel/italAra Étterem Mór - BelsőAra Étterem Mór - EgyébAra Étterem Mór - BelsőAra Étterem Mór - Külső képAra Étterem Mór - BelsőAra Étterem Mór - Külső képAra Étterem Mór - Külső kép
Kiváló 2020. október 14. járt itt
A mellette levő hotellel ellentétben ez a hely csodálatos,a hotelban elszenvedett sérelmeket meggyógyította az itt eltöltött idő. Barátságos berendezés,csoda ápolt növényvilág. Szuper kiszolgálás,finom étel,barátságos felszolgáló,aki kompenzálta a hotel vezetőjének botrányos stílusát,csak köszönet jár érte. Visszajövünk,mert élmény ez a hely.
2019. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
A környéken nyaralva tértünk be ide. Amint leültünk,azonnal egy tál levest akart a pincérnő letenni elénk. Nem értettük,hogy ez a szokás,hiszen rajtunk kívül mindenki menüt fogyasztott. Az asztalra be volt készítve egy palack szódavíz,amit ingyen lehetett fogyasztani. Az ételek finomak voltak,végig nagy volt a forgalom,ami arra utal,hogy sokan járnak ide a napi menü miatt.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat
Kiváló 2014. március 28.a párjával járt itt
Ügyintézés közben menüebédre tértünk be az Ara étterembe. Az étteremben nagyon sokan ebédeltek, de ennek ellenére pillanatok alatt megkaptuk a levesünket hatalmas levesestálban. Jóízű, igazán tartalmas palóc leves ettünk. Ropogós héjú friss kenyér dukált a leves mellé. A túrógombóc leheletkönnyű és nagyon finom volt.
Kiváló 2013. október 6., csoporttal járt itt
Nagyon elégedett vagyok a kiszolgálással, kedves, mosolygós a személyzet, mindent a vendégért elvárásoknak tesznek eleget. Igényes terítékkel vártak minket. A mosdó, amely számomra igen fontos, nem okozott csalódást. Tiszta, rendezett. Az ételek is ízletesek, pont olyannyira, amit az ember megkaphat egy étteremben.
Kiváló 2013. június 17.a párjával járt itt
Menüebédet enni tértünk be, de a kiszolgálás tökéletes volt, és ami még fontosabb, hogy az ebéd nagyon ízletes. :) Tetszett, hogy az ebédhez az asztalra volt készítve egy üveg szóda (az üveges fajtából, nem a műanyagos), ami természetesen az ebéd része. A levesből gyakorlatilag korlátlanul lehetne fogyasztani, ugyanis egy teljes leveses tálat kap a vendég(ek).