Lovas Vendéglő Mór

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Lovas Vendéglő Mór vélemények

Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat
Kiváló 2015. október 12.a párjával járt itt
Egy hete jártunk itt Párommal első alkalommal. Már az étlap kínálata elárulta, hogy itt valami jóra számíthatunk. Választékos a kínálat és nagyon finom. Az előételt alig fejeztük be már hozták is a következő fogást. Nagyon keveset kellett várni, ami nem hátrány! Nagyon ízlett a házi készítésű röszti és a salátabár kínálata, ahol kedve szerint szed a vendég.
Kiváló 2014. április 7.a párjával járt itt
Egy szervezett kirándulás során étkeztünk ebben a nagyon klasz étterembe. Kiváló Kedves kiszolgálásban volt részünk. Mi is Lizi tanti kedvencét ettük. Volt aki rántott sajtot evett. Mindegyik gyönyörűen volt tálalva. Leves burgonyakrém leves volt sárgarépa csipsszel ez is nagyon izlett nekünk. Majd deszertként almás pitét ettünk.
Kiváló 2014. február 1.gyerekekkel járt itt
Családi ebéden voltam,vasárnap, nagyon tetszett a hely. Egy étteremnél az ételek minősége a legfontosabb, maximálisan elégedettek voltunk. Nyolcan nyolcfélét rendeltünk, s mindannyiunknak ízlett, amit választottunk. Külön dícséretes, hogy régi sváb ételek is kaphatók, "Lizi tanti kedvence" gyerekkoromat idézte.
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Az étterem ízlésesen berendezett,régies stílusú hangulatos. Ráláthatunk a lovardára is innen, ami külön érdekessé teszi. Jó időben lehetőség van arra, hogy a teraszon étkezzünk. Kisgyermekeket külön játszó sarok vár. Az ételek nagyon finomak, a kiszolgálás is kiváló. Itt is gondoltak a gyermekekre is. A kedvencünk a bakonyi betyárleves cipóban. Ajánlom mindenkinek.