Colosseum Wellness Hotel Mórahalom ★★★★

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom, Milleniumi sétány 4-6.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom a térképen

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom értékelése:

2. helyezett a 23 mórahalmi szállás közül
8. helyezett Dél Alföldön - 557 szállás közül

Akciós csomagok

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom bemutatkozása

A Colosseum Wellness Hotel 2011 áprilisától várja vendégeit. Négycsillagos besorolása, számos különleges vendéglátó és wellness szolgáltatása és képzett személyzete csoportok és egyéni vendégek számára is kellemes és tartalmas időtöltést biztosítanak.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom képei

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom vélemények

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19.
Sajnos màr a szobàba lèpèskor èszrevettük,hogy koszos a helysèg! A bùtorkàrpit egy olcsò motelszobàèval volt egyenlő! A zuhanyzò penèszes! Nincs egy talpalatnyi erkèly,igy a vìzes fürdőruhàkat,törölközőket szàrìtani nem tudtuk!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 26.
Csodálatos és nagyon tiszta hely a személyzet érezteti az emberrel, hogy egy nagyon szuper helyen van minden kérdésre mosolyogva és nagy szeretettel adnak választ. Az étkezés a kiszolgálás az ételek minősége szinte minden képzeletet felül múlt. Fogunk még menni mert egy csodálatos élménnyel lettünk gazdagabbak.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
A svédasztal választéka finom és változatos volt, a személyzet nagyon figyelt az utántöltésre. A wellness részleg nagyon tetszett, bár a gőzkabin nem működött. Különösen jó volt a gyógyfürdőbe való közvetlen átjárás. Negatívum, hogy a szobánk sötét és levegőtlen volt, amivel sajnos nem tudtunk megbarátkozni.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Minden kiváló volt! A szobai TV-ben ment az egyes csatornán a reklámfilm a fürdőről,de a fürdő területén kerestem,de nem találtam azt az ifjú hölgyet.aki a filmben szerepelt. Kérem észrevételemet továbbítani ,a nejemnek nem ,de a fürdőnek igen,ha merik!!
Válasz az értékelésre - 2019. november 7.
Tisztelt Magyarosi Mihály!
Hálásak vagyunk, hogy időt szakított szállodánk értékelésére, és a Önöktől kapott maximális pontszámokért. A Szent Erzsébet Gyógyfürdő extra szolgáltatásaival kapcsolatos észrevételét továbbítottuk az illetékes kollégák felé. Az illetékesek tájékoztatása alapján az Ön által látott videó több, mint 8 éve készült.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24.
Nagyon jól éreztük magunkat, 2 éjszakát töltöttünk a Colosseum hotelben, és még el tudtunk volna viselni pár napot. Nagyon kényelmes, tiszta szobát kaptunk, ami jellemző az egész szállodára. Az ételek nagyon finomak, változatosak voltak. Egy szóval minden tökéletes volt. Köszönjük.
Válasz az értékelésre - 2019. október 30.
Tisztelt Tóth Jánosné!
A megtisztelő pontszámot és a dicsérő szavakat nagyon szépen köszönjük. Örömmel olvastuk, hogy szállodánk szobáinkat kialakítása, éttermi szolgáltatásai mellett, a tisztaságra való odafigyelés is elnyerte tetszésüket. Reméljük, hogy hamarosan ismét elégedett vendégeink között köszönthetjük Önöket.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17.
Öt nap négy éjszakát töltöttük a szállodában. Ami tetszett: szálloda elhelyezkedése, közvetlen kapcsolat a gyógyfürdővel. A wellness részleg sokszinűsége, tágas tiszta szobák. Az éttermi kínálat, mindig volt szárnyas, hal, sertés és borjú. A személyzet kedves segítőkész. Nem bántuk meg, hogy itt voltunk. Máskor is vissza térünk! Negatívumot nem tudok mondani.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
nagyon tetszett minden !! az idén már kétszer voltunk nagyon finom a kaja tiszták a szobák barátságos személyzet jövőre ismét szeretnénk vissza térni!!! ajánlani tudom mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2019. október 8.
Kedves Vendégünk!
Nagyon örülünk, hogy ismét szállodánk vendégei között üdvözölhettük Önöket. Mindig büszkeséggel tölt el bennünket, ha visszatérő vendégeinktől kapunk pozitív visszajelzést és megosztják velünk kedves tapasztalatait, élményeit. Sok szeretettel várjuk vissza legközelebb is szállodánkba.
Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6.
Harmadszor voltunk a Hotelben (5 éjszakát töltöttünk el)és teljesen elvarázsolt ismét bennünket. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki a tökéletes pihenésre vágyik. A wellness, a szobák, az ételek minősége kifogástalan. Csak gratulálni tudok a Szálloda minden Dolgozójának ahhoz a színvonalas munkához, amivel feledhetetlenné varázsolják a Vendégek pihenését!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
A Colosseum hotel szolgáltatásai megfelelnek a tájékoztatóban szereplő ismertetőben foglaltaknak. A személyzet kedves, segítőkész. A strandon lévő pultnál az italos részlegen lehetne igazodni a többi bűfé nyitátásához.
Válasz az értékelésre - 2019. október 8.
Kedves Szakály József!
Köszönjük, hogy szállodánkat kiemelkedő pontszámokkal és ezzel a megtisztelő véleménnyel illette meg. Kollégáink munkájára vonatkozó dicsértéért hálásak vagyunk. Bízunk benne, hogy rövidesen ismét ellátogatnak szállodánkba
Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
A Szegedi Szabadtéri Játékok miatt Szegedhez közeli települést kerestünk.Mórahalom egy kis ékszerdoboz, a hotel minden igényünket kielégítette. Változatos, nagyon finom ételek, a személyzet kedves, a Szent Erzsébet Fürdővel való közvetlen kapcsolata előnyös.A wellness részleg kiváló.

Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 31.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
6 nap/5 éjszaka 12.830 - 14.550,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.06-ig
Szent János Üdülőház
Open Hotel
Szentes
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi gálavacsorával,parkolással
Érvényes: 2019.12.28-ig
Vén Diófa Vendégház Szeged
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, 1 alkalommal levessel, gyümölcs vagy zöldség bekészítéssel, stég és csónak használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
Science Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, éjféli koccintással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Novotel Szeged Hotel
Szeged
2-3 éjszaka 16.867,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Garden 39 Vendégház
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.155 - 24.605,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Mórahalom környékén
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Tisza Hotel Szeged
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)

MórahalomX