Hársfa Étterem Mosonmagyaróvár

2025.01.01-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Hársfa Étterem Mosonmagyaróvár vélemények

Kiváló 2023. szeptember 5.családjával járt itt
De hársfák nélkül, sajnos. Pedig elférne, hely lenne, és akkor a kinti terasz is kellemesebb lenne, nyár forróságban, amikor a napellenzők már nem sokat érnek. Így gondolkodás nélkül a belső, kellemesen hűvös helyiséget választottuk.
Hársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Egyéb
Gyenge 2023. május 30.a párjával járt itt
Az interneten található vélemények alapján választottuk ezt az éttermet, mint a város legjobbját. . . Sajnos úgy tűnik, velünk van a baj, mert a hely véleményünk szerint semmilyen szempontból nem kiemelkedő, sőt.
Kiváló 2021. augusztus 30.a párjával járt itt
Szuperjó hely minden étel isteni volt a felszólítás kifogástalan,alig kellett várni míg kihozzák a rendelést,gyermekes családoknak isnmegfelelelő csak ajánlani tudom
Kiváló 2018. október 15.családjával járt itt
Ide tényleg szívesen fogunk visszatérni, mert a felszolgálók nagyon kedvesek, gyorsak, pontosak! Az ételek pedig nagyon finomak, és bőségesnek is mondhatóak. A kétszemélyes Hársfa tál például inkább
három személyes szerintem. :-) Mindenképpen meg szeretném kóstolni a többi ételt is! Csak ajánlani tudom a helyet azoknak, akik jót szeretnének enni!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2018. július 26.gyerekekkel járt itt
Az ételek finomak, de nem nagyon széles a választék és főleg az árakhoz képest nem nagyon nagyok az adagok, ez az értékelések alapján és ismerős ajánlása ellenére meglepő volt. A belső terem nagyon szép és külön érdeme a helynek, hogy nem erőltetett, nem túlzó a sok népies motívummal. Van két nagyon szép kemence, régi vasaló, butella, stb.
Hársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 161 feltöltött kép
2018. január 31.a párjával járt itt
A hely szép helyen van, sok fa és vele szemben van a termál fürdő, parkolási lehetőség van. A hely nagyon nagyon hangulatos, parasztos csárda feeling, népies. Régi malom, ételek jók, nagy adag, finom izletes. Jó kis parasztos kaják vannak. Aki ilyet keres ide jöjjön. Árak elfogadhatóak,kiszolgálás jó, választék van bőven. Nem találok kivetni valót. . . .
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 21.a párjával járt itt
Hangulatos hely, a város szívétől nem messze a Termál fürdő szomszédságában. Rengeteget járunk Óvárra, de ezt a helyet csak nemrégiben fedeztük fel. Kedves a kiszolgálás,de vacsora időben főszezonban szinte vadászni kell a helyet az embernek. Finom ételek, bő választék, kedves kiszolgálás.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
Kiváló 2017. május 29.családjával járt itt
Csehországból hazafelé már vágytunk a hazai ízekre. Legközelebbi városként Magyaróvár nyert, a „kollégák” értékelései alapján pedig a Hársfa étterem. Hangulatos hely kívül-belül. A belső térben már próbáltam szigorúan nézni, hogy „sok lesz ez a népiesség”, de nem sok. Kellemes, bohókás, tiszta.
Hársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Külső képHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Külső képHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Étel/italHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Étel/italHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Külső képHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Étlap/itallapHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Étlap/itallapHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Külső képHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Külső képHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Külső képHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Külső képHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Külső képHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 1.családjával járt itt
Mai napon,május 1_én nyakunkba vettük a Dúnántúlt és ellátogattunk Mosonmagyaróvárra,ahol eltöltöttünk egy interaktív remek napot a Futura múzeumban,ezúttal javasolnám,hogy a múzeumokat is tegyétek fel a lehetséges értékelések közé. Szóval a múzeumból kifáradtan és éhesen érkeztünk meg az étterembe,ami már messziről nagyon látványos volt.
Hársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Külső kép
Kiváló 2017. április 24.családjával járt itt
Szinte már törzsvendégek vagyunk az étteremben. Ismét egy kitűnő vacsorát fogyasztottunk el a vendéglőben. Továbbra is a kedvenc helye a családnak. Kitűnő ételek, udvarias kiszolgálás, hangulatos helyszín. Mindig van valami új az étlapon, amit ki lehet próbálni. Még soha nem csalódtunk a választásban. Az ár/érték arány teljesen megfelelő. Biztosan fogunk még ide jönni. . .