Riviéra Rooms Vendégszobák Mosonmagyaróvár

4,9
a 25 mosonmagyaróvári szállás közül
Vendégház
Riviéra Rooms Vendégszobák Mosonmagyaróvár
Riviéra Rooms Vendégszobák MosonmagyaróvárRiviéra Rooms Vendégszobák Mosonmagyaróvár

Riviéra Rooms Vendégszobák Mosonmagyaróvár bemutatkozása

A Riviéra Rooms Vendégszobák Mosonmagyaróváron várják vendégeiket. A négy darab kétágyas szoba fürdőszobával, televízióval és internet eléréssel felszerelt. Kerékpárkölcsönzésre lehetőég nyílik. A szálláshely éttermében reggeli és félpanziós ellátás igényelhető. Borkülönlegességek és speciális ételek kerülnek az asztalra.

4Szolgáltatás
2025.01.01-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Riviéra Rooms Vendégszobák Mosonmagyaróvár vélemények

Kiváló 2016. november 23.egyedül járt itt
Kedves vendéglátás szép helyen! A városközpontban van, csendes, nyugodt a környezet. Rövid sétával a belváros több helyére eljuthatunk. Az étteremben lehetőség van kitűnő borok kóstolására is. Egynapos rendezvényen voltam, egy éjszakát töltöttem itt, így a borkóstolás elmaradt és az ételeket sem tudtam megkóstolni. Legközelebbre úgy tervezem, hogy ezeket is kipróbálom.