Hotel Solar Nagyatád ★★★

Hotel Solar Nagyatád
Hotel Solar NagyatádHotel Solar Nagyatád
Hotel Solar NagyatádHotel Solar Nagyatád

Hotel Solar Nagyatád bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Solar impozáns épülete Nagyatád központjában található. Az átriumos, üvegtetős belső kialakítás, családias hangulatot áraszt. Az üvegfalú liftből különleges látványt nyújtanak a légies belső terek.

Hotel Solar Nagyatád - 4 éjszakás pihenés
4 éjszakás pihenés
04.30-10.31.
Hotel Solar Nagyatád
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Hotel Solar Nagyatád vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2018. június 18.csoporttal járt itt
Harmadik alkalommal jártam itt csoporttal. Az előzőekhez képest az étkezés minőségén éreztem a színvonal csökkenését. Szegényesebb lett a választék. A szobánk tiszta és tágas volt,retró bútorokkal,Tv-vel. Nagy előny, hogy a szálloda a kisváros központjában helyezkedik el, mégse zajos. Itt este is nyugodtan sétálhattunk.
Kedves Véleményíró !
Örülünk, hogy megosztotta észrevételeit!
Köszönjük szépen a szállodával kapcsolatos dicsérő szavakat.
Nekünk minden vendég véleménye nagyon fontos, ezért az ételekkel kapcsolatos kritikáját figyelembe véve bővítettük a büféasztal választékát, maradva a magyaros, házias ízeknél.
2019. május 21., Hotel Solar, Hotel Solar manager
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. május 14.a párjával járt itt
Nos elérkezett ez a pillanat is. Soha több é nem jövök ebbe a szállodába. Már többször próbálkoztam, nem sok sikerrel, mindig volt valami, ami elvette a kedvemet, de olyan jó helyen fekszik a szálloda, hogy mindig visszatértem. Maga az épület nagyon tetszik. A szobák tiszták, inkább elfogadhatóan tiszták, de kényelmetlenek, öreg bútorok, kényelmetlen fotelek, ócska TV.
Hotel Solar Nagyatád - BelsőHotel Solar Nagyatád - BelsőHotel Solar Nagyatád - BelsőHotel Solar Nagyatád - BelsőHotel Solar Nagyatád - VendéglátásHotel Solar Nagyatád - BelsőHotel Solar Nagyatád - SzobákHotel Solar Nagyatád - Szobák
Hotel Solar válasza
Tisztelt Id. Hikádi Attila!
Sajnálattal olvastuk az Ön által leírtakat. Mint folyamatosan visszatérő vendég, véleménye fontos számunkra.
Szállodánk retro stílusát kár is összehasonlítani a modern épületekkel, hiszen más jelleget képviselünk. Azonban, ha emiatt valakit kellemetlenség ér, vendégszeretetünkkel igyekszünk kárpótolni .
2019. május 21., Hotel Solar, Hotel Solar manager
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2018. április 26.csoporttal járt itt
Kedves meglepetés volt érkezéskor az üdvözlő ital. Nagyon hangulatos a festett üvegtetős átriumos belső tér a lifttel. Tágas szobát kaptunk ósdi tévével. A reggeli és vacsora színvonala csak átlagos. Nincs terítés, úgy kell összevadászni az evőeszközt, szimpla szalvéta-ficnit. Ez nem 3 csillag !
Kedves Véleményíró !
Köszönjük,hogy tapasztalatait megosztotta velünk.
Örülünk dicsérő szavainak , kritikai megjegyzéseit pedig kivizsgáltuk.
Ennek következtében bővítettük büféasztalos kínálatunkat, maradva a vendégeink által kedvelt magyaros, házias ízeknél.
Szörnyű 2017. július 9.családjával járt itt
Tudom, hogy a 3 csillag mit jelent, itt a 70-es évek beli panel lakás fürdőszobáját, ahol a mosdó csapjának gégecsövét áttolod a kádhoz, hogy oda vizet nyerj, a kád előtt pedig fémlap a fedő ovális lyukakkal, magasfényű fehér mázzal, műanyag függönnyel. . . . . rám telefonálnak, hogy mikor érkezek az étterembe, mert a személyzet menne, pedig nincs késő.
Kiváló 2017. május 21.csoporttal járt itt
2017. május. csoportot vittem! 2007-óta járunk a Hotel Solárba. Tiszta,csendes,virágos városba. Somogyi barangoláson vettünk részt,! /Horvátország/ami felejthetetlen lesz számunkra. Érkezéskor a kedves fogadtatás,barátságos, mosolygós arcok. Mindenki segítőkész,udvarias. A szobák tágasak,tiszták.
Hotel Solar Nagyatád - Környék
2017. február 20.barátokkal járt itt
Pontosan két évvel ezelőtt jártunk itt és akkor nem voltam elragadtatva a helytől. Az elhelyezkedés jó volt, a személyzet nagyon figyelmes, de az ételek minősége, választéka nagyon gyenge volt. Ezen a téren jelentős javulás volt észlelhető. Értékelendő, hogy különféle szervezett programokkal is igyekszenek a vendégek kedvébe járni. Nagyon jó volt az éjszakai erdőjárás.
Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
Szerintünk a környék legkedvesebb városában jártunk. Kisvárosi béke,a virágos utcák nyugalma felejthetetlen élményt jelentett. A szálloda tükrözte ugyan ezt az érzést. Nem fényűző,de tiszta,kelmeleslékörű. Körfolyosói gyönyörű festményekkel és virágokkal díszített. Étterme kellemes,a kiszolgálás inkább baráti összejövetelekre emlékeztet.
Átlagos 2015. február 22.barátokkal járt itt
A szálloda kívül-belül felújításra szorul. A szobák tágasak, kényelmesek. A személyzet rendkívül kedves, figyelmes. Az ételek egyszerűek, de általában ízletesek. Jellemzően olcsóbb alapanyagokból dolgoznak. Marhahús, vad egyáltalán nem szerepelt a kínálatban. Reggelinél sonka, szalámi, paprika, paradicsom egyáltalán nem volt.
A desszertként feltálalt sütik többnyire nagyon gyengék voltak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
2015. február 5.a párjával járt itt
Betyárbálon vettünk részt ebben a kellemes hotelben január végén, s nagyon jól éreztük magunkat! Semmi kifogásunk nem volt, talán annyi, hogy nem zuhanyozós volt a fürdőszoba, hanem egy magas kádba kellett be és ki tornázni magunkat naponta. Ha jeleztük volna foglaláskor, hogy zuhanyozóst kérünk, akkor azt kaptunk volna.
Hotel Solar Nagyatád - Külső képHotel Solar Nagyatád - BelsőHotel Solar Nagyatád - BelsőHotel Solar Nagyatád - BelsőHotel Solar Nagyatád - SzobákHotel Solar Nagyatád - EgyébHotel Solar Nagyatád - Vendéglátás
Kiváló 2014. október 21.a párjával járt itt
6 éjszakát töltöttünk a Hotelben, nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves, szolgálatkész, az ellátás kiváló. Külön értékeljük azt, hogy gyógykezelést és fürdőbelépőt is kaptunk. Mindennel elégedettek vagyunk, máskor is szívesen elmegyünk Nagyatádra, mely egy szép, tiszta város.