Bárka Csárda Nagybaracska

csárda
Bárka Csárda Nagybaracska
Bárka Csárda NagybaracskaBárka Csárda Nagybaracska
Bárka Csárda NagybaracskaBárka Csárda Nagybaracska

Ponty Poronty Vendégház Nagybaracska - Pihenés márciusban, áprilisban, májusban, júniusban
Pihenés márciusban, áprilisban, májusban, júniusban
03.28-06.26.
Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Napi árak félpanziós ellátással
Erzsébet Nagy Szálloda Paks

Bárka Csárda Nagybaracska vélemények

Kiváló 2018. március 14.családjával járt itt
csúcs! 16évesen jártam itt elöször,most 45 vagyok. Remek,kedves a kiszolgálás,óriásiak az adagok,pedig ha valaki tud enni,az én vagyok. Nagyon izletesen főznek. Közel 150km-ről visszajáró vendég vagyok és leszek is.
Mindezeket tetézi,hogy olcsó is. Tavasztól őszig lehet sétálni a Ferenc csatorna partján,kora nyártól kora öszig a teraszon is van kiszolgálás,télen egy kicsit szomorkás.
Kiváló 2017. szeptember 8., kollégákkal járt itt
Isteni volt a halászlé, a halhús tökéletesen elő volt készítve, sózva, hagymában, paprikában. A lé sűrűsége megfelelő, hagymát leszűrték, a paprika minőségi. 1800 Ft volt egy adag, [moderálva - a szerk.] a Bárka Csárda Baján is a legjobb hely lenne. Máskor is jövök, ha erre dolgozunk. Köszönöm.
Kiváló 2016. november 24.a párjával járt itt
Életem legszebb csárdája volt, mert máshol nem is jártam... Gyönyörű kandallója, kiszolgálás: kedvesek. Becsomagolták a zsiványhúst, hogy haza vigyük, mit nem ettem meg.
Halászleve fölséges!
Zsiványpecsenyéje és rablóhúsa ízletes, jól fűszerezett.
Kiszolgálás kedves.
Jól fűtött csárda.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 12.családjával járt itt
Nagyon szép helyen helyezkedik el a csárda,Ferenc csatorna partján ahol megpihen a csárda bárkája,amiben a halat tárolják! Öreg csárda nem vén csárda. Szép hangulatos a berendezése,kedvesek a felszolgálok,finomak az ételek,habár nekem egy kicsit kevés volt az adag. Látható a kora a csárdának,de egy kellemes vacsorára nagyon elégedetten fog távozni az oda látogató. Mindenkinek bátran ajánlom!
Kiváló 2014. augusztus 29.barátokkal járt itt
Véletlenül jártunk arra és nagyon kellemes meglepetés volt. Azt hittük, hogy csak szerb ételek vannak. A halászlé kiváló volt, jó forró, ízletes, amilyennek lennie kell. A tálalás gusztusos, a kellemes látvány miatt mindjárt megkívánod enni. Az édességek, rétesek, palacsinták is nagyon ízlettek a barátaimnak. Aki erre jár feltétlenül térjen be, ha jót akar enni.
Átlagos 2013. december 11.barátokkal járt itt
A kandallóban ropog a tűz, a mellettünk ülő asztaltársaság a tulaj anyanyelvén, szerbül beszélget. A haltepertő pontyhasaljából készül, valóban tepertő zsánerű, a rántott hagymakarika remek, a halászlét elsózták, a törpeharcsa nem rossz, a krumpli mirelit, a mákos rétes nyögvenyelős, a mákos palacsinta még sokkal nyögvenyelősebb, a palacsintát egyszerűen megszórták cukros mákkal s feltekerték. Nem így képzeltük ezt a fogást.
Bárka Csárda Nagybaracska - Étel/italBárka Csárda Nagybaracska - Étel/italBárka Csárda Nagybaracska - Étel/italBárka Csárda Nagybaracska - Étel/italBárka Csárda Nagybaracska - Belső