Hotel Szőlőskert Fogadó Nagykanizsa

Hotel Szőlőskert Fogadó Nagykanizsa
Hotel Szőlőskert Fogadó NagykanizsaHotel Szőlőskert Fogadó Nagykanizsa
Hotel Szőlőskert Fogadó NagykanizsaHotel Szőlőskert Fogadó Nagykanizsa

Hotel Szőlőskert Fogadó Nagykanizsa bemutatkozása

Az M7-es autópályától és a belvárostól is mindössze két perc távolságra lévő, 2009-ben felújított Hotel Szőlőskert Fogadó, a nagykanizsai szőlőhegyek és Csónakázó-tó közelében kényelmes szobákkal és nagyszerű konyhával várja vendégeit.

Hotel Touring Nagykanizsa - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hotel Szőlőskert Fogadó Nagykanizsa vélemények

Átlagos 2015. október 15.egyedül járt itt
A szoba szép volt,modern,tiszta. Ezzel nincs gond. . Lehet én vagyok túl naív, de azt gondoltam hogy a szemetet kiviszik minden nap és friss törülközőt adnak. (Hát nem így volt. . . . ennyi pénzért. ) A személyzetet közömbösnek találtam és kicsit barátságtalannak. . . . Azért nem ártana ha néha rámosolyognának a fizető vendégre. . . ahelyett hogy kíváncsiskodnak hogy mit keresel itt. . miért. . hogyan. .
Kiváló 2013. július 25.gyerekekkel járt itt
Néhány hete töltöttem egy éjszakát a Szőlőskertben. Az egyik legdrágább, legnagyobb szobát kértem, mert családostól érkeztünk. A hotel fekvése remek, nyugodt, csendes környéken van, nem messze a hatalmas és gyönyörű Csónakázó-tótól. Az épület előtt (és benn is) nagyon szép és gondozott park van rengeteg növénnyel és -halakkal kissé túlzsúfolt- kerti tavacskával.