Betyár Tanya Kajálda Nagykáta

Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Betyár Tanya Kajálda Nagykáta vélemények

Szörnyű 2023. október 24.családjával járt itt
Sajnos a megszokott helyi éttermünkben (Casablanca) csúcsforgalom volt, így betértünk ide. Nagyon rosszul tettük. Igazából figyelmetlenek voltunk, mert a gugli értékelések összeredménye egész jó. Mint kiderült ez közel nem igaz, valószínűleg a cég a múltból profitál még, mert a jelen állás eredménye a nullához közelít.
Szörnyű 2023. szeptember 15.gyerekekkel járt itt
Töbször voltunk ezen a helyen családdal kajálni mindig jó tapasztalattal de az utolsó két alkalommal valami megváltozott kiszolgálás és ételek tekintetében egyszer romlott volt a gulyás leves másodszor átvertek két kanálnyi főzelékért teljes árat fizettetek és mikor jeleztem nekik még én voltam a hülye!
Szörnyű 2021. augusztus 15.családjával járt itt
Vasárnap 9. 00 Ebéd rendelést adtam fel 8 fő részére 1/2 2 kiszállítással. Rendelést elfogadták. Háromnegyed háromkor telefonon érdeklődtem hogy hol van a megrendelt étel. Közölte a telefon túloldalán az úr , hogy sok a rendelésük és a vendégük , fél négy felé ki tudják hozni. Felháborító a hozzáállásuk.
Szörnyű 2021. augusztus 15.családjával járt itt
Lassú kiszolgálás (több, mint 1 óra várakozás), szemtelen pincér, koszos terítő. . . Az ételek közepes minőségűek, a krokett mirelit. Egyszer voltam. Elég is volt. 20 percbe tellett, míg a rendelést sikerült felvenni. 1 órás várakozás után szóltunk, hogy kissé hosszadalmas a várakozás.
2020. december 25.gyerekekkel járt itt
Először rendeltünk innen ételeket,pont Karácsonyra,mert ők dec 24-ére készítették el. Nem házhozszállítást kértünk,bementünk érte,jogy lehessen kártyával fizetni. Volt kavarodás,hogy ki mikor mehet az ételért,illetve érthető módon várni kellett mire meglett amit rendeltünk. Tálakat kértünk,finomak voltak és jól voltak elkészítve.
Kiváló 2019. augusztus 14., csoporttal járt itt
Kellemes környezet ,kedves udvarias kiszolgalas,gyors es szep ruhat viselnek a holgyek Magyaros himzessel,nagyon megfgott,tele volt az etterem alig tudtunk le ülni.
Az etelek fergetegesen jó es nagy adagok,
ami meglepett ,hogy elö etelt szolgalnak fel.
ez sem elhanyagolható.
nagyon is merem ajanlani mindenkinek aki szereti az igazi magyaros eteleket izeket.
Gyenge 2019. március 20.barátokkal járt itt
Ahogyan beléptünk, megcsapott a fáradt olaj szaga, de inkább bűze. Sokan mondanának, hogy ez természetes egy étteremben. NEM, nem természetes! A keserű olajszag egy figyelmeztető jel, amire sajnos nem figyeltünk. Ebből kifolyólag a cigánypecsenye is kesernyés ízű volt.