Casablanca Étterem & Bár Nagykáta

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Casablanca Étterem & Bár Nagykáta vélemények

2023. október 25.a párjával járt itt
Nagyot zuhant pár éve a minőség és a kiszolgálás, lehet, hogy ez köszönhető az akkori átalakításnak, de mint a mesebeli Főnix, ma újra feléledt, és meglepően jó lett, így a környék kedvelt helye újra. El kell mondjam, hogy a kiszolgálás gyors, figyelmes, és az ételek minősége is kimondottan jó.
Szörnyű 2020. november 1.családjával járt itt
Családi összejövetelen voltunk itt. Sajnos azonnal érezhető volt,hogy szinte alig volt fűtés így novemberben. Aztán jöttek a tálak: minden ízetlen vagy túlsütött vagy rágós. Nem hittem,hogy nálam van aki rosszabb rizibizit tud készíteni,itt szétfőtt és ehetetlenül ízetlen. Semmiképp sem térünk vissza, minimális szintet sem üt meg sem a hely,sem az ételek.
Szörnyű 2020. szeptember 28.családjával járt itt
Bízva abban, hogy pár hónappal ezelőtti látogatásunk óta pozitív változások történtek, mi szerint a hely már akkor erősen lejtmenetben volt, újra megnéztük az éttermet, hátha. . . Sajnos nagyot tévedtünk. Az ételek alap minősége is már erősen kifogásolható. A húsleves gazdagon, már csak egy sima húslé, némi tésztával és hússal.
2019. január 21.családjával járt itt
Egy fürdéssel eltöltött nap után látogattuk meg az éttermet.
A kinézet, és a belbecs egyszerű de letisztult kulturált, és tiszta, a kiszolgálás udvarias, talán kicsit túlontúl is.
Az ételek finomak, az egy csillag levonás a mirelit májgombócért, és a krokettért van.
Mindemellett a finom és kiadós ételek megérik, az áraik jók, valószínűleg visszatérünk még.
2018. július 3.barátokkal járt itt
Egy kisebb baráti társaságnak rendeltem innen pizzát illetve gyrost. Kedves, udvarias hölgy vette fel a rendelést. Gyors volt a kiszállítás, melegen érkezett az étel. A pizzákra nem volt panasz, finomak voltak. A gyrosban a hús lehetett volna szaftosabb, omlósabb, számomra nem érte el a pizza színvonalát. Összességében azt hozta, amire számítottunk.
2017. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Ez az étterem és bár viszonylag jó helyen helyezkedik el, a vasútállomással szemben. Máskor is jártunk már itt. Most mindannyian napi menüt választottunk. Ez ugye jóval olcsóbb volt, mintha az étlapból rendelünk. Nem kellett túl sokat várnunk az ételre, ami majdnem mindenkinek ízlett. Frissen és melegen tálalták. Valószínű, máskor is betérünk, ha arra járunk.
Casablanca Étterem & Bár Nagykáta - Belső