a 9 nagykátai étterem közül

Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Kelemen Cukrászda Nagykáta vélemények

Átlagos 2022. augusztus 15.barátokkal járt itt
Helyi lakosként nyilatkozom, aki kb félévente tér be ide. A felszolgálók egy része szívesen érezteti, mennyire nem szeret itt lenni. A kínálat szinte mindig ugyanaz, van pár darab diabetikusnak nevezhető sütemény is, amelyek valójában hozzáadott cuktor nem tartalmaznak. Jellemzően többen járnak ránézésre megrendelt tortákért vagy elvitelre. Egyszer-egyszer megfelel a hely, mert nem sok más alternatíva van a közelben.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
2020. augusztus 30.a párjával járt itt
Vasárnapi vendégeinknek vettünk itt aprósütiket. Kétféle pogácsát vettem, mindegyik finom friss volt, ára barátságos. Az apró kis leveles- lekváros süti is fincsi volt. Sokan jöttek vasáfnapi ünnepi tortàért, jól néztek ki. A krémesük érdekesen élénk sárga volt, azt nem mertem venni. Legközelebb a rétest kipróbálom az jól nézett ki.
Kiváló 2019. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
A strandról hazafelé megálltunk az út szélén egy fagyira. Kincset találtunk. A tágas, tiszta, barátságos helyiség békebeli, szép berendezése bárhol megállná a helyét. Ragyogó vitrinek, szép polcok, tonettszékek és fogasok, jól esik körülnézni. És ez csak a külcsín. A fagylaltos pult lenyűgöző, cukormentes változat is van bőven.
Kelemen Cukrászda Nagykáta - Étel/italKelemen Cukrászda Nagykáta - Egyéb