Budai Kapu Vendéglő Nagykőrös

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Budai Kapu Vendéglő Nagykőrös vélemények

2055
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2210 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42154 feltöltött kép
2019. november 28.egyedül járt itt
Levittem valami csomagokat este Nyársapátra, és gondolkodtam, hol kéne enni. . . Cegléd? Nagykőrös? Szinte egyforma távolságra vannak. Legyen Nagykőrös! Néha, jobbra vagy balra valami étterembnek tűnő dolog villan fel az esőben. Aztán vagy az volt, vagy nem. Beérve a városba, egy nagy körforgalomnál óriási Étterem felirat, mindenféle kiírások, gyere be, egyél, igyál, stb.
Budai Kapu Vendéglő Nagykőrös - Külső képBudai Kapu Vendéglő Nagykőrös - Külső képBudai Kapu Vendéglő Nagykőrös - BelsőBudai Kapu Vendéglő Nagykőrös - BelsőBudai Kapu Vendéglő Nagykőrös - BelsőBudai Kapu Vendéglő Nagykőrös - Étel/italBudai Kapu Vendéglő Nagykőrös - BelsőBudai Kapu Vendéglő Nagykőrös - Belső
2017. június 19.barátokkal járt itt
Picit furcsán éreztem magamat, mert a külön kívánságaimat nem nézték jó szemmel. Mindig van, és lesz külön kívánságom, mert ezzel tesztelem a személyzetet, és a konyhát! Ez a belépő hozzám! A köret sótalan volt. Az étel olyan éppen jól megfelelt pici jó indulattal, nem volt kiváltságos élmény.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. április 17.barátokkal járt itt
Most kifejezetten a steak miatt mentünk és persze a libamáj miatt. Rájöttünk, hogy nagyon jó kis parkoló van az udvarban. Kicsit kicsi a népszerűséghez képest, de jó, hogy van. A kakasülőn kértünk asztalt, ami jó ötlet volt, mert belátható az éterem és intimebb a hangulat. Nagyon kedves, mosolygós, jópofa és segitőkész felszolgálónk volt.
Kiváló 2016. december 15.egyedül járt itt
Borongós kora délután tértem be az étterembe. Két felszolgáló dolgozott, gyorsan, pörgősen végezték a munkájukat, pedig egy kb. 15 fős csoportot is kiszolgáltak. Az orjaleves, amit kértem jó forró és ízletes volt, valóban benne főtt hússal. Kétféle csípős paprikát is kaptam, mikor kértem.
Budai Kapu Vendéglő Nagykőrös - Étel/ital
Kiváló 2013. augusztus 23.családjával járt itt
Már többször jártunk ebben a kellemes étteremben családommal, és baráti társasággal is. Az ételek finomak, bőségesek. Mindenki találhat megfelelőt a maga számára. A kiszolgálás, kedves, figyelmes. Ugyan kicsit sokat kellett várni az ételekre, de minden friss és finom volt.
Budai Kapu Vendéglő Nagykőrös - Étel/ital