Kovács Cukrászda Nagykovácsi

08.15-20.
Klebelsberg Kastély Budapest

Kovács Cukrászda Nagykovácsi vélemények

2020. január 31.barátokkal járt itt
A Kovács cukrászdába egy hosszabb út előtt néztem be, azzal a szándékkal, hogy valami sós ropogtatnivalót vegyek. Sikerült. Háromféle apró pogácsát kínáltak, amit itt nem volt probléma egybe méretni (nem mindenütt van ez így, van, ahol lemérik akár kettesével, de egybe nem rakják, bár áruk ugyanannyi).
Kovács Cukrászda Nagykovácsi - Külső képKovács Cukrászda Nagykovácsi - Külső képKovács Cukrászda Nagykovácsi - BelsőKovács Cukrászda Nagykovácsi - BelsőKovács Cukrászda Nagykovácsi - BelsőKovács Cukrászda Nagykovácsi - Étel/ital
2019. október 20.egyedül járt itt
Hagyományos süteményeket, fagylaltokat kínáló cukrászda a falu központtól kissé távolabb, egy sváb családi házban. A cukrászda a tulajdonos családról lett elnevezve. A kerítésen belépve a kertben árnyákos teraszon napernyők alatt több asztalka. A pultban jó kinézetű, átlagostól nagyobb méretű, főleg jól ismert sütemények, tortaszeletek sorakoznak.
Kovács Cukrászda Nagykovácsi - Étel/italKovács Cukrászda Nagykovácsi - Külső képKovács Cukrászda Nagykovácsi - Külső képKovács Cukrászda Nagykovácsi - Külső képKovács Cukrászda Nagykovácsi - Külső képKovács Cukrászda Nagykovácsi - Külső képKovács Cukrászda Nagykovácsi - Étel/italKovács Cukrászda Nagykovácsi - BelsőKovács Cukrászda Nagykovácsi - Étel/italKovács Cukrászda Nagykovácsi - Étel/italKovács Cukrászda Nagykovácsi - Étel/italKovács Cukrászda Nagykovácsi - Étel/italKovács Cukrászda Nagykovácsi - Külső kép