Édeske Alíz Cukrász Műhelye Nagymaros
2626 Nagymaros, Dózsa György utca 21.

Édeske Alíz Cukrász Műhelye Nagymaros a térképen

Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2018. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Különleges, elvarázsolt hangulatú cukrászda, zegzugos kerthelyiséggel a Duna-kanyarban, a domboldalon egy emelkedő utcában. Az első épületrészben cukrászda és fagyizó működik, akár elvitelre, akár helyben fogyasztásra, a benti árkádos részben étterem is van. Itt lakó barátoktól úgy hallottuk, ha sok a vendég - pl.

Mobilról küldte. | 2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 13.
Másodjára tértünk be ide,ezúttal ismerősökkel.Nekik is nagyon tetszett.
Az épület régi falusi ház,belül nosztalgikus hangulat,retró tárgyak,kellemes környezet.Vasárnap délután tömeg,kirándulók,családok...A választék épp elég,minden nagyon guszta,az árak átlagosak.
Még biztos betérünk!

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy egész napos kirándulás után betértünk egy kávéra és egy süteményre a cukrászdába. Nagyon hangulatos a kialakítása, bár nagyon forgalmas volt. Rengeteg süti és egyéb édesség közül lehetett választani, az árak is átlagosak voltak. Állítólag van meleg étel fogyasztásra is lehetőség, ezt mi nem tapasztaltuk, mert zárás előtt érkeztünk. Ajánlom mindenkinek!

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Igen, az"Édeske" édes, retró, ízlésesen berendezett cukrászda és egy III. osztályú gyors étkezde. Étlap nincs, rendelés a pultnál: medvehagyma leves és székely káposzta, majd fél óra várakozás után megérkezett a medvehagyma leves kis bográcsban, épp hogy langyos. Plusz sótlan, ízetlen. Nagyon rossz.

bépé14 TOP étteremértékelő
2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Aki szeretné megkoronázni nagymarosi kirándulását, annak bátran ajánlom Édeskét. Mi évekkel ezelőtt fedeztük fel ezt a kitűnő cukrászdát. Azóta törzsvendégek vagyunk. Legnagyobb örömünkre ezév tavaszától Édeske kibővült egy vendéglői résszel is. A bográcsban főtt finomságokat hamar megkedvelték nem csak a nagymarosiak, de a (biciklis) turisták is.

Legnépszerűbb csomagok Nagymaroson és környékén
Opera Garden Hotel & Apartments
2 nap/1 éjszaka 9.649 - 31.404,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.07. - 2022.10.21.
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.928 - 24.070,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.19. - 2021.11.30.
City Hotel Budapest
5 nap/4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szobai bekészítéssel, széf használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.15. - 2020.12.20.
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.910,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 28.695,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázzsal, kozmetikai kezeléssel, Kleopátra tejfürdővel, sportos programokkal, parkolással, WI-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2021.12.28.

Szállodák Nagymaros környékén
Libra Hotel Nagymaros
Thermal Hotel Visegrád Nagymaros
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)