Maros Étterem Nagymaros

2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád

Maros Étterem Nagymaros vélemények

Kiváló 2021. október 4.a párjával járt itt
Nagymarosi hosszú hétvégénk egyik vacsoráját itt fogyasztottuk el párommal.
Közvetlen a vízparton helyezkedik el, főleg a terasz. Mi a belső részt választottuk, kicsit átfázva a kirándulás után. Szépen berendezett, tiszta.
A kiszolgálás gyors, korrekt, igen bőséges adagokat kaptunk. Az árak kicsit magasabbak, mint a közelben, de ez nem egy hamburgeres sztrítfúd.
Ajánlom mindenkinek.
Maros Étterem Nagymaros - Egyéb
Szörnyű 2021. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Egy nyári szombaton szerettünk volna kis unokáinkkal megebédelni az étteremben, mivel nem vagyunk híve a büfés ebédnek a gyerekek számára. Sajnos ez nem sikerült mivel 12. 10 órakor minden teraszos asztal le volt foglalva, bent pedig nem volt kiszolgálás. Észre vettünk egy két személyes asztal gondoltuk legalább a gyerekek egyenek levest vagy más fő ételt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. október 8.barátokkal járt itt
Tarsasaggal voltunk nem regen. Eleg elkepeszto, h lavorban adjak a levest, ami , hig viz. A foetel szikkadt, rantott bigyo. . . barmit szeretne a vendeg. Az etlap egyebkent eleg biztato, marmint, h nem a " Nagy Indian Konyv" azonban nem tagolt , nincsenek eloetelek, husmentes etelek stb. . A talalast csicsazzak, h gusztusosnak latszon.
Átlagos 2017. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Többször jártam már itt, de általában csak kávézni és a kilátásban gyönyörködni. A kiszolgálással mindig elégedett voltam. Nem rég rászántam magam, hogy az étlapot is jobban szemügyre vegyem. Az első ami feltűnt, hogy a választék elég gyér és az árak elég magasak ( értem én a kilátást meg kell fizetni.
Szörnyű 2017. június 15.a párjával járt itt
a barátnőm 65. szülinapja volt. már többször jártunk itt ,ezért elvittük és csodálatos panoráma mellett akkor 2016 ban,ittunk villányi kimért bort,ami nagyon finom volt 200. -ft deci. az étterem mindig tele volt és a kiszolgálok is sürögtek-forogtak,kedvesek voltak.
Átlagos 2017. április 14.családjával járt itt
Csodálatos kilátás. Vasárnap 14h után vagyunk,kivül-belül asztalra
váró vendégek, sokan. Italok,teák,után a főételekre 65 percet várunk. Végre megkapjuk,sajnos a készételek langyosak,a többi frissensült megfelelő,de észlelhetö a konyha leterheltsége. Fizetünk,de a kávét,és süteményt, már nem itt fogyasztjuk. Többször voltunk itt,de vasárnap nem jövünk.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. április 2.a párjával járt itt
Valószínűleg az ország egyik legszebb panorámájával rendelkező étterme. (A Duna parton ülsz, és a visegrádi várra nézel. )
"Ráadásul" az általunk választott ételek (ponty halászlé, kérésre tésztával és fokhagyma krémleves pirítósra sütött camembert sajttal) igen finomak voltak.
Kiszolgálás udvarias, de nem tolakodó (tanítani lehetne! ), árak, tisztaság (a mosdóban is) korrekt.
2015. november 18.a párjával járt itt
Házassági évfordulót ünnepeltünk a párommal, augusztus végi este volt, nagyon kellemes hőmérséklettel a teraszon, közvetlenül a Duna partján, szerencsére szúnyogok sem voltak. Nagyon kellemes meglepetésben volt részünk az ételt illetően, minden nagyon finom volt, jól eltalálták a fűszerezést, túlságosan különleges ízkombinációkat nem használtak, inkább hagyományosnak mondanám az étlapot, de kitűnően elkészítve.
Kiváló 2015. november 8.családjával járt itt
Egyik kedvenc helyünk. Egyszerű, de finom ételek, a környezet pedig csodálatos. Nyáron különösen hangulatos a teraszon ülni, szemben a visegrádi vár, rendkívül szép :) A kedvenc ételeink: kisbojtár kedvence, és a camambert-rel töltött csirke. A kiszolgálás néha kicsit lasssú, de ez sem zavaró.
Gyenge 2015. május 13.barátokkal járt itt
Nagymaroson a Hajókikötő mellett található a Maros étterem, amelynek minden adottsága meg lenne ahhoz, hogy valódi autentikus duna parti étteremmé válhasson, azaz van panoráma, egy gyönyörű folyó mellett, hajóforgalom, sétálóövezet, nagy terasz, formás épület. Baráti társasággal mentünk be, mivel egy folyó mellett adta magát egy finom halászlé elfogyasztása.