Miller's Inn Étterem Nagyoroszi

2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Miller's Inn Étterem Nagyoroszi vélemények

2070
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2228 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42549 feltöltött kép
2022. április 10.a párjával járt itt
Az úgy volt, hogy az volt a terv, hogy Balassagyarmaton eszünk vagy Rétságon. . . ha már Drégelypalánkon nem. És mentünk, mentünk, Nagyorosziban meg ott ácsorgott ez az út szélén. Hát akkor miért ne itt? Nem volt egy tervezett gyerek. . . belenéztem a telefonomba, hogy ez valami amerikai, meg pultnál kell rendelni, meg adnak elektromos kütyüt és fütyül vagy mi.
Miller's Inn Étterem Nagyoroszi - Külső képMiller's Inn Étterem Nagyoroszi - BelsőMiller's Inn Étterem Nagyoroszi - BelsőMiller's Inn Étterem Nagyoroszi - BelsőMiller's Inn Étterem Nagyoroszi - Étlap/itallapMiller's Inn Étterem Nagyoroszi - Étlap/itallapMiller's Inn Étterem Nagyoroszi - Étlap/itallapMiller's Inn Étterem Nagyoroszi - Étel/italMiller's Inn Étterem Nagyoroszi - Étel/italMiller's Inn Étterem Nagyoroszi - Külső képMiller's Inn Étterem Nagyoroszi - Külső képMiller's Inn Étterem Nagyoroszi - Belső
2060
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 233 városban járt márFelfedező - 253 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2060 feltöltött kép
Átlagos 2020. március 14.a párjával járt itt
Étterem, de ez amolyan nagyon amerikai stílus. A rendelést a pultnál kell leadni és csipogót kaptunk amikor elkészült az étel érte kellett menni. Az italt is mi vittük az asztalhoz. Sokat, 3/4 órát vártunk a levesre, mert pizza kiszállítások voltak, egyébként még csak 3 vendég volt rajtunk kívül.