Berényi Fogadó Étterme Nagyrécse

Berényi Fogadó Étterme NagyrécseBerényi Fogadó Étterme Nagyrécse

Hotel Touring Nagykanizsa - Napi árak
2025.09.16-ig
Hotel Touring Nagykanizsa
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Berényi Fogadó Étterme Nagyrécse vélemények

Szörnyű 2019. szeptember 8.barátokkal járt itt
Hazafelé álltunk meg ebédelni, a hely nagyon hangulatosnak tűnt, szép terasszal. Viszont az ételek. . . Egy rántott camembert sajtot és egy sajtos paradicsomos pulykamellet kértünk, de minkettőnél egyedül a köret volt értékelhető. A rántott sajtban keresni kellett a sajtot olyan vékony volt, a pulykamell pedig fűszert szerintem sosem látott, illetve nagyon száraz és rágós volt. Itt többet biztosan nem állunk meg enni.
Átlagos 2019. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Korábban már többször jártunk itt, nagyszerű volt mind a környezet, mind az étel. Legutóbb egy átlagos hétköznapon egy kirándulást lezárandó tértünk be, hogy megkoronázzuk a napot. Nem így történt. Az asztalt kérésre takarították le, az étel is kívánnivalót hagyott maga után. A marhapörkölt zsíros, a galuska íztelen volt.
Berényi Fogadó Étterme Nagyrécse - Étel/italBerényi Fogadó Étterme Nagyrécse - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 161 feltöltött kép
Kiváló 2018. január 31.családjával járt itt
Családdal voltunk 5en. A hely maga kivül belül patika és elég nagy, non stop úgy tudom és panzió is van. Lakodalmunkat a párommal is majd itt szeretnénk tartani. Elismerésem a tulajnak mindent nagyon eltalált, a hely maga ahol van, a környezet ahogy megcsinálta, az ételek, étlap, a mennyiség, a kiszolgálás. Ott van a toppon na. Árak elfogadhatóak, 16ezer forintot hagytam ott 5főre és ebben volt vad is.
2018. január 11.a párjával járt itt
Zalakaroson pihentunk, ajanlas utan tertunk be ebedelni. Mar az utrol lehet latni hogy egy stilusos, nem mindennapi "kis" etteremrol van szo. (egy teljes komplexum ) Mivel panzioval van egyutt,az unnepek miatt eleg sokan voltak. Nagyon szep es baratsagos belso fogadott. A pincerholgy kisse faradtan, es unottan vette fel a rendelesunket.
Berényi Fogadó Étterme Nagyrécse - Külső képBerényi Fogadó Étterme Nagyrécse - Külső képBerényi Fogadó Étterme Nagyrécse - BelsőBerényi Fogadó Étterme Nagyrécse - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Tetszett! ! Mivel családunk is lovakat tart, minden egyes kis részlet megragadott, tetszett! ! Nekünk való hely! A stílus, berendezés, díszlet, minden! Mégis rendkívül modern, tiszta, barátságos. Az étlap bőséges, változatos, sok egyedi különleges étellel. Pincér kedves. Az ételek finomak, és bőségesek voltak.
2017. február 8.egyedül járt itt
Évek óta több alkalommal is betérek a Berényi Fogadóba. Most éppen egy jó halászlére vágytam, amit azután meg is kaptam. Harcsa filével szolgálták fel - ahogy kértem - és nem csalódtam! Az adag olyan bőséges volt, hogy kétszer is telemertem a bográcsban kihozott halászléből a tányéromat.
Kiváló 2016. szeptember 21.a párjával járt itt
Mindig szívesen visszatér a család. Kellemes hely. Nem "útszéli" körülményekkel, pedig a régi hetes út mentén található.
Legjobban a gyümölcslevest szeretem. A gombás ételek nem mirelit gombából készülnek. A család többi tagja is fölfedezte a helyet. A férjem nagyétkű, de neki is mindig csomagolnak egy kis "madárlátta" maradékot.
Átlagos 2016. augusztus 15.családjával járt itt
A fogadó frekventált helyen, jól táblázottan, könnyen megközelíthető. A kert nagyon szép, udvara teli virágokkal.
A kiszolgálás változó az italt és a levest nagyon gyorsan felszolgálták, de a második fogásra sokat vártunk, pedig készételt rendeltünk (nem frissensültet) Igaz nagyon sok vendég volt + esküvő.
Az ár korrekt volt. Összességében elégedetten távoztunk.