Vázsonyvölgy Vendéglő és Fogadó Nagyvázsony

2,6
az 5 nagyvázsonyi étterem közül
szálláshely étterme, vendéglő, családi
Vázsonyvölgy Vendéglő és Fogadó Nagyvázsony
Vázsonyvölgy Vendéglő és Fogadó NagyvázsonyVázsonyvölgy Vendéglő és Fogadó Nagyvázsony

Balatontourist Strand-Holiday Kemping Balatonakali - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
04.19-10.13.
Balatontourist Strand-Holiday Kemping Balatonakali
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Vázsonyvölgy Vendéglő és Fogadó Nagyvázsony vélemények

2055
2022. június 19.a párjával járt itt
Általában a településen átmenő főút melletti kis bisztrónál szoktam megállni, ott bekapok valami májas vagy velős pirítóst, körülbelül ezt jelentette sokszor Nagyvázsony gasztronómiailag. De most valami éttermet akartam, láttam az ittjartamon, hogy van itt azért más is, gyerünk fel a dombra! Ott rögtön az első kanyarban ezt találtuk.
Vázsonyvölgy Vendéglő és Fogadó Nagyvázsony - Külső képVázsonyvölgy Vendéglő és Fogadó Nagyvázsony - BelsőVázsonyvölgy Vendéglő és Fogadó Nagyvázsony - BelsőVázsonyvölgy Vendéglő és Fogadó Nagyvázsony - Külső képVázsonyvölgy Vendéglő és Fogadó Nagyvázsony - BelsőVázsonyvölgy Vendéglő és Fogadó Nagyvázsony - Étel/italVázsonyvölgy Vendéglő és Fogadó Nagyvázsony - Étel/italVázsonyvölgy Vendéglő és Fogadó Nagyvázsony - Étel/italVázsonyvölgy Vendéglő és Fogadó Nagyvázsony - BelsőVázsonyvölgy Vendéglő és Fogadó Nagyvázsony - BelsőVázsonyvölgy Vendéglő és Fogadó Nagyvázsony - MosdóVázsonyvölgy Vendéglő és Fogadó Nagyvázsony - MosdóVázsonyvölgy Vendéglő és Fogadó Nagyvázsony - MosdóVázsonyvölgy Vendéglő és Fogadó Nagyvázsony - BelsőVázsonyvölgy Vendéglő és Fogadó Nagyvázsony - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. június 16.gyerekekkel járt itt
Nem egy M-csillagos hely (hozzáteszem, azokat messziről kerülöm is;), de egy kimerítő várséta után nyugodtan be lehet térni. Másodszor voltunk, most épp szezonon kívül, két pici gyerkőccel. Így családostul rendszerint többszemélyes tálakat szoktunk, így tettünk most is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Elkezdődött a Művészetek Völgye. Nulladik napon, gondoltuk, valami jóval kezdünk, pláne, hogy a Völgy evős helyszínei még nem igazán álltak készen. Taliándörögdön javasolták Nagyvázsonyt, hogy ott biztos jó lesz. Hát volt. Csak nem biztos és nem jó.
Átlagos 2014. október 3.gyerekekkel járt itt
Családdal álltunk itt meg féluton a Balatonról hazafelé. Ehesek voltunk, vacsorázni szerettünk volna. A parkoló tele autókkal, ahogy éppen sikerült úgy álltak meg, alig találtam helyet. Gondoltam, ha sokan vannak, akkor jó az étterem. Bent szembesültünk, hogy szinte senki sem volt bent. A rendelést felvette a hölgy.
Szörnyű 2013. december 29.gyerekekkel járt itt
Sajnos nagyon rossz tapasztalataink vannak erről a helyről. Éhesen, fáradtan érkeztünk ide. Egy nagyobb társaság előtt foglaltuk el az egyik asztalt. Sajnos a kiszolgáló személyzet nem vett észre minket, a konyhában lehetett az egyetlen felszolgáló. Míg egy másik társaság egyenként fizetett, ami természetesen sok időt vett igénybe még csak étlapot sem kaptunk.