Angela Farm Naturista Camping & Bungalow Nemesbük

Nemesbük és környéke
a 3 nemesbüki szállás közül
Faházak, Kemping
Angela Farm Naturista Camping & Bungalow Nemesbük
Angela Farm Naturista Camping & Bungalow NemesbükAngela Farm Naturista Camping & Bungalow Nemesbük

Angela Farm Naturista Camping & Bungalow Nemesbük bemutatkozása

Az Angela Farm Naturista Camping & Bungalowpark 1996-ban nyílt meg Zala megyében, a Balaton vonzásában, Hévíz mellett, Nemesbükön. A Balaton fővárosától, Keszthelytől csak 9 km-re található.
A kemping alkalmas 25 db lakókocsi befogadására, de bérelhetőek faházak és apartmanok is.

Flamingó Apartmanház Hévíz - Napi árak önellátással
Ensana Thermal Sárvár

Angela Farm Naturista Camping & Bungalow Nemesbük vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2019. október 25.barátokkal járt itt
Az idén 2 alkalommal is jártam itt, egyszer júniusban egyszer pedig augusztus végén. Fantasztikusan szép a nyár itt! Rengeteg virág és kedves szállásadó fogadja a vendégeket. Bár a medence egy kissé már retro hangulatú, de a béke és nyugalom szigete ez a naturistáknak. Árnyék és napozási lehetőség egyaránt megtalálható a farmon, sok pihenőággyal és székekkel.
Angela Farm Naturista Camping & Bungalow Nemesbük - EgyébAngela Farm Naturista Camping & Bungalow Nemesbük - Külső képAngela Farm Naturista Camping & Bungalow Nemesbük - Medence/kert
Kiváló 2018. augusztus 24.a párjával járt itt
Ismét minden tökéletesen megfelelt az elvárásainknak.
Szép kis felújított lakot kaptunk.
Szuper volt, köszönjük szépen!
Jövőre folytatjuk a sorozatot!
Kiváló 2017. október 2.a párjával járt itt
Biztosan visszatérünk még. Ár érték arányban nagyon megfelelő volt nekünk. Családias, falusi környezet. Szállásnak használtuk a kerékpáros turáink kiindulópontja volt. Helyes kis faházat kértünk közös fürdő és wc. használattal. Nekünk ez nagyon romantikus és hangulatos volt. Tiszta ágynemű és törölköző.
Gyenge 2015. március 27.a párjával járt itt
Kezdem a jóval! Az épület szép, ahol megszálltunk, de csak kívűlről. Belűlről már lehasznált. Itt a honlapon és más előforduló honlapokon megjelenő fényképek nem a valóságot tükrözik. Két épített panzió és 5 faház áll a rendelkezésükre. A játékok már szétrohadtak, a medence fala omlik.