Neszmély és környéke

Hotel Kiss Tata

Hilltop Borhotel Neszmély vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. november 28.kollégákkal járt itt
Egy esős őszi napon jártunk arra. Nagyon vártuk és készültünk rá. Nagyon klassz új út vezet fel, de fent nem egyértelmű melyik bejárat hova is szól. Végül is a ház aljánál, valami szörnyű kék lépcsőn sikerült bejutni, mint kiderült az étterem egy kisebb részébe. Ez itt sem barátságos, sem szép nem volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 19.a párjával járt itt
A nyugalom és a panoráma miatt járunk néha fel,meg azért mert közel van-persze az ételek is minőségiek,figyelmes a személyzet,a medence nyáron isteni hűsítő.
Szombaton ne nagyon menjetek mert sok az esküvő nyáron ,és nézzétek az oldalukat
Érdemesebb ősszel(most szüretkor pl) vagy tavasszal menni
Most must is kapható;)
Hilltop Borhotel Neszmély - KörnyékHilltop Borhotel Neszmély - Külső kép
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2016. július 10.családjával járt itt
Nemrég ebben a hotelben töltöttünk két napot a lányommal. Felejthetetlen élmény volt számunkra a gyönyörű panoráma. A szobából és az étteremből is megcsodálhattuk a Dunát és a szépen megművelt szőlőket. A szálloda parkja is szépen gondozott. Az ételek és italok nagyon finomak voltak, a személyzet pedig udvarias, kedves. Ha tehetjük, máskor is elutazunk még ide.
Kiváló 2015. augusztus 23.barátokkal járt itt
A szabadságunk utolsó napján haza felé tartottunk,mikor megéheztünk. A neten böngészve találtam rá a Borhotelre. Gondoltuk ha már közelben vagyunk megnézzük. A szállodában esküvőre készültek ill. volt egy buszos kiránduló csoportjuk, ennek ellenére szívélyesen fogadtak minket, hellyel kínáltak.
Kiváló 2015. április 20.a párjával járt itt
2015. áprilisában voltunk itt a férjemmel. A hotel szobái számozás helyett - nagyon ötletesen - borokról (szőlőfajtákról) vannak elnevezve. A szoba, amiben mi aludtunk, egyszerű és tiszta volt. Az ablakból felejthetetlen panoráma nyílt a Dunára és a domboldalon elterülő, szépen művelt szőlőkre.
Kiváló 2014. május 25. járt itt
Társasággal jártunk 2 éve nyáron a Hilltopban. A kilátás lenyűgöző, az ételek különlegesek és finomak. Forró, kánikulai nap volt, a bor lehűtve, üdítő és mennyei volt.
Szüleimet szeretném az idei nyáron elvinni Nyeszmélybe, hogy ők is lássák ezt a csodát.
Minden nagyon jó volt és örök élmény a panoráma.
Kiváló 2014. május 22.a párjával járt itt
Visszatérő vendég vagyok. . . Azt hiszem ez sokmindent elárul. . . Sajnos /a hely üzemeltetőinek hál' isten/ a nyári hétvégék teli vannak esküvőkkel, úgyhogy hétvégére esélytelen a foglalás. Én mindig a főépületben laktam, tágas tiszta szoba, gyönyörű panoráma, szőlőtőkék, és a Duna. . .