3,1

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Lucullus Fogadó étterme Noszlop vélemények

Szörnyű 2023. november 12.a párjával járt itt
Nagyon rég kb. tízenwgynéhány,hogy jártam itt. Akkor még elfogadható étel és italárak és jóízű ételt ehettünk. Kedves ,udvarias pincér szolgált ki. Nos a múlt heti "ebédünk"ugyanitt katasztrófa. . . . . az önkiszolgálóról annyit. . . . . hogy nem igaz. Két némának tűnő kislány ad a nem túl nagy kínálatból.
Szörnyű 2023. szeptember 24.családjával járt itt
17 óra 30 perc körüli időkörül jártunk arra. Gondoltuk egy vacsorára betérünk az étterembe. Kár volt. Önkiszolgáló jelleggel működik. Fél hat körül ,bőven vacsora időben, alig volt valami amiből lehetett választani. Az ételek a frisstől olyan messze voltak,mint Makó, Jeruzsálemtől a mondás szerint.
Szörnyű 2020. október 17.barátokkal járt itt
Az árak budapestiek, de az adag kevés és a velővel töltött csirke hozománya hasfájás és hasmenés volt. Reméljük változik a minőség és főleg a mennyiség, mert a környéken a legkisebb adagot itt lehet kapni. többször is voltam, kényszerből (meghívtak, vagy barátok akartak beülni), de egyszer sem laktam jól igazán.
Átlagos 2018. november 5.családjával járt itt
2018 novemberének elején jártunk a vendéglőben. Nem írnék csárdát, bár kívülről erre törekszik, belül azonban inkább retró kocsma hangulatú. Este érkeztünk, sejtelmes félhomály fogadott bennünket, kicsit sötétnek találtam a helyet. Nem először fordultunk itt elő, én négyszer ettem már ugyanazt a főételt.
Gyenge 2018. szeptember 24.barátokkal járt itt
Vendégcsalogató környezetben ízlésesen berendezett csárda. Ha ránéz az ember, már éhes lesz . . . . vagy ha nem, akkor is enne itt valamit. Háromszor voltam itt. Először önszántamból utána már elcsábult útitársaim rábeszélésére - gondoltam hátha én tévedek. De sajnos nem.
Kiváló 2018. augusztus 15.barátokkal járt itt
Baráti társasággal mentünk az áprilisi hétvégén Noszlopra. Habitusomból eredően mindent jó előre feltérképeztem a megcélzott Lucullus fogadó honlapján. Na ilyennek kell lennie egy honlapnak, ahol a (leendő) vendég jó hosszan el tud időzni. Itt annyi olvasnivaló van, hogy órákat lehet olvasgatni. Persze vannak hibák is (pl.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. január 30.gyerekekkel járt itt
Egy vasárnapi kirándulás során tértünk ide be. Elég sokat kellett várni, mire megkérdezték, hogy mi járatban vagyunk. A rendelés felvételekor nem kérdezték meg, hogy mit iszunk, külön jeleztük, hogy ha nem gond, innánk is, mivel a pincér már szaladt volna is tovább.
Átlagos 2017. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
A noszlopi Lucullus fogadóban fogyasztottuk el keresztelő utáni ünnepi ebédünket. Sajnos már rég nem olyan az ételek minősége, amit egy ilyen régóta működő étteremtől elvárható lenne. Mivel kisgyermekes családról volt szó, kényszerűségből ezt a helyet választották.
Kiváló 2016. november 24.barátokkal járt itt
Évente több alkalommal is utazunk a környékre,vagy távolabb. Ha a Lucullus fogadó útba esik meg kell hogy álljunk. Általában menet és jövet mindig a központi pihenőhelyünk. Nagyon finomak az ételek. Már ott tartunk hogy babona ide vagy oda de ha nem állnánk meg talán nem is lenne sikeres az utunk. Idei évben barátainkkal Szigetváron jártunk.
2015. október 27.családjával járt itt
Badacsonyból hazafele álltunk meg a családdal egy lehetöleg gyors vacsorára . a parkolóban vagy 20 autó , belépve 3/4 ig telitett étterem zsongás . nagyon udvarias fogadtatás ,italrendelés , ételválasztás és kb 20 percen belül felszolgálták az általunk rendelt ételeket ! ! ! Normális méretü adag , finom ízek ,VENDÉGLÁTÓ kiszolgálás !
Lucullus Fogadó étterme Noszlop a térképen
8456 NoszlopDózsa György u. 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus