Hotel Síkfőkút Étterem Noszvaj

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Hotel Síkfőkút Étterem Noszvaj vélemények

Kiváló 2019. szeptember 26.a párjával járt itt
Elsősorban a kilátás az, ami megragadja az erre járót, sőt még azt is, aki csak képen látta a tóra nyíló földig érő ablakokkal és üvegajtókkal körbevett félköríves fedett teraszt. Egyébként van a belső részben is kellemes étterem, de a fő „attrakció” a terasz, ami még folytatódik egy teljesen nyitott résszel, ahol még a dohányzóknak is jut hely és tányér.
Hotel Síkfőkút Étterem Noszvaj - BelsőHotel Síkfőkút Étterem Noszvaj - Külső képHotel Síkfőkút Étterem Noszvaj - Belső
Gyenge 2018. május 2.a párjával járt itt
Fél 3-ra értünk oda május 1-én, Szilvásváradtól nem találtunk kiülős helyet ebédelni, egy étteremben [moderálva - a szerk. ] bent volt hely, de elzavartak mert kutyussal voltunk. Így kerültünk ide keresve az út mellé óriás táblán kirakott [moderálva - a szerk. ] Vendéglőt. Volt hely a teraszon, szép kilátással.
Szörnyű 2017. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Családi nyaralás alkalmával a hotel részben szálltunk meg, adta magát hogy megérkezésünkkor az étteremben ebédelünk. Jó idő volt, kiültünk a teraszra. A felszolgáló hölgy az oszlopnak támaszkodva vette fel a rendelésünket. Burgonyapürét kértünk, mikróban melegített, a szélén a tányérhoz száradt, csomós tejbegríz állagú valamit kaptunk helyette.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2016. október 15.a párjával járt itt
Sokáig nem működött. Láttuk, hogy fabrikálják itt-ott, volt kinn ugyan étlap, de maga az egység csak ez év májusában nyitott ki újra. Hosszú kirándulás után beóvakodtunk, mert már nincs kinn sehol étlap. A terasz sajnos már hideg volt, pedig a bútorok szépek, a kilátás a tóra tényleg szép.
Hotel Síkfőkút Étterem Noszvaj - Külső képHotel Síkfőkút Étterem Noszvaj - Külső kép
Hotel Síkfőkút Étterem Noszvaj a térképen
3325 NoszvajSikfőkút utca 38.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar
hagyományos magyar fogások