Domboldal Vendégház Noszvaj

Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Domboldal Vendégház Noszvaj vélemények

Kiváló 2017. július 2.gyerekekkel járt itt
Minden igényt kielégítő, szépen felújított szállás,nagyon kényelmes jó minőségű ágyak,szép és használható fürdőszoba ,jól felszerelt konyha,tágas szobák,a bejárattól csak egy lépés és a teraszon vagyunk és lehet sütögetni. 3 generáció volt együtt és mindenki nagyon jól érezte magát. A megrendelt vacsora is bőséges és kiadós volt.
Kiváló 2017. május 1.gyerekekkel járt itt
Vendégszerető, kedves házigazdák, mindenben a segítségünkre voltak, tiszta, teljesen felújított szállás, kellemes rendezett környezet, bográcsozási lehetőség, jó levegő, kiváló kirándulási lehetőségek,mindennel nagyon meg voltunk elégedve.
Nagyon jól éreztük magunkat, későbbiekben biztosan visszatérünk, bátran ajánlom mindenkinek. .
Kiváló 2017. április 28.a párjával járt itt
Kedves Házigazdák, minden kérésünk teljesítették. Tiszta rendezett környezet. Mindenkinek csak ajánlani tudom akár ketten akár heten érkeznek a vendégházba mindenki megtalálja a szórakozását helyben és a környéken. Most csak ketten voltunk de augusztusban bővebb családdal fogunk hatan visszatérni.
Domboldal Vendégház Noszvaj - Külső képDomboldal Vendégház Noszvaj - VendéglátásDomboldal Vendégház Noszvaj - Vendéglátás