Nomád Hotel & Glamping Noszvaj

Nomád Hotel & Glamping Noszvaj
Nomád Hotel & Glamping NoszvajNomád Hotel & Glamping Noszvaj
Nomád Hotel & Glamping NoszvajNomád Hotel & Glamping Noszvaj

Nomád Hotel & Glamping Noszvaj bemutatkozása

A noszvaji Nomád Hotelben a szálloda szobákon kívül csillagnéző buborékokban, bungallókban, lépcsőház kabinokban és épített sátrakban élvezhetik a vendégek a glamping életérzést.

Oxigén Family Hotel Noszvaj - Oxigén Wellness Félpanzióval
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Nomád Hotel & Glamping Noszvaj vélemények

Kiváló 2020. július 8.a párjával járt itt
Ha egy különleges élményt szeretnél, gyere el ide, ez valóban egy különleges hely! Szinte „Paradicsomi” állapot, ahol minden csodásan elfér: felnőttek, gyerekek, kutyák és macskák a négylábúak nincsenek lezavarva a kanapékról, és tudják, hogy itt otthon vannak. Akárcsak a vendégek.
Nomád Hotel & Glamping Noszvaj - VendéglátásNomád Hotel & Glamping Noszvaj - BelsőNomád Hotel & Glamping Noszvaj - BelsőNomád Hotel & Glamping Noszvaj - BelsőNomád Hotel & Glamping Noszvaj - BelsőNomád Hotel & Glamping Noszvaj - BelsőNomád Hotel & Glamping Noszvaj - Medence/kertNomád Hotel & Glamping Noszvaj - Medence/kertNomád Hotel & Glamping Noszvaj - Külső képNomád Hotel & Glamping Noszvaj - Medence/kertNomád Hotel & Glamping Noszvaj - VendéglátásNomád Hotel & Glamping Noszvaj - VendéglátásNomád Hotel & Glamping Noszvaj - VendéglátásNomád Hotel & Glamping Noszvaj - VendéglátásNomád Hotel & Glamping Noszvaj - VendéglátásNomád Hotel & Glamping Noszvaj - VendéglátásNomád Hotel & Glamping Noszvaj - VendéglátásNomád Hotel & Glamping Noszvaj - VendéglátásNomád Hotel & Glamping Noszvaj - VendéglátásNomád Hotel & Glamping Noszvaj - VendéglátásNomád Hotel & Glamping Noszvaj - VendéglátásNomád Hotel & Glamping Noszvaj - VendéglátásNomád Hotel & Glamping Noszvaj - Medence/kertNomád Hotel & Glamping Noszvaj - VendéglátásNomád Hotel & Glamping Noszvaj - BelsőNomád Hotel & Glamping Noszvaj - Medence/kertNomád Hotel & Glamping Noszvaj - Külső képNomád Hotel & Glamping Noszvaj - EgyébNomád Hotel & Glamping Noszvaj - Külső képNomád Hotel & Glamping Noszvaj - KörnyékNomád Hotel & Glamping Noszvaj - Külső képNomád Hotel & Glamping Noszvaj - Külső képNomád Hotel & Glamping Noszvaj - Külső képNomád Hotel & Glamping Noszvaj - Külső képNomád Hotel & Glamping Noszvaj - EgyébNomád Hotel & Glamping Noszvaj - SzobákNomád Hotel & Glamping Noszvaj - SzobákNomád Hotel & Glamping Noszvaj - SzobákNomád Hotel & Glamping Noszvaj - Medence/kertNomád Hotel & Glamping Noszvaj - Medence/kertNomád Hotel & Glamping Noszvaj - Medence/kertNomád Hotel & Glamping Noszvaj - Medence/kertNomád Hotel & Glamping Noszvaj - Külső képNomád Hotel & Glamping Noszvaj - Medence/kertNomád Hotel & Glamping Noszvaj - Medence/kertNomád Hotel & Glamping Noszvaj - SzobákNomád Hotel & Glamping Noszvaj - Medence/kertNomád Hotel & Glamping Noszvaj - SzobákNomád Hotel & Glamping Noszvaj - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Kiváló 2015. április 8.gyerekekkel járt itt
Kitűnő környezetben, karnyújtásnyira az erdőtől található a Hotel Nomád Noszvajon. A berendezése különleges vidéki hangulatú, minden szoba kicsit más mint a többi. A kert nagyon szeretni való, mi kora tavasszal voltunk, így még nem láttuk milyen amikor minden a helyére kerül, de nagyon tetszett, hogy külön lehet egy kicsit vonulni, több különböző tér áll rendelkezésre.
Nomád Hotel & Glamping Noszvaj - SzobákNomád Hotel & Glamping Noszvaj - SzobákNomád Hotel & Glamping Noszvaj - SzobákNomád Hotel & Glamping Noszvaj - VendéglátásNomád Hotel & Glamping Noszvaj - VendéglátásNomád Hotel & Glamping Noszvaj - Vendéglátás