Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Szomolyai út 1.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj a térképen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 19 noszvaji szállás közül
Így is ismerheted: Oxigén Hotel & ZEN Spa

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj - vélemények, kritkikák

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj vélemények

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
2016. márciusában jártunk a családommal a hotelben. Egy igazi baba és gyermekbarát szálloda. A hotel elhelyezkedése és a környezetének szépsége véleményem szerint, a legszebb ma Magyarországon. A személyzet kedves, barátságos és segítőkész! A szobák tiszták, minden igényt kielégítenek!

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 12.
Egy igazi bababarát hotel! Kellemes, nyugodt, csodálatos környezetben elhelyezkedő hotel! Barátságos személyzet, minden igényt kielégítő programok! Wellness részleg kifogástalan! Bőséges reggeli, finom változatos vacsorák! Babáknak minden igényt kielégítő ellátás! Összességeben nagyon jó három napot töltöttünk el családunkkal,amelyet reméljük hamarosan megismételhetünk!

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
Ez egy csodálatos környezetben elhelyezkedő, barátságos személyzettel rendelkező, minden igényt kielégítő, pihentető szálloda! :)
A gyerkőcöknek folyamatos programokkal, ajándékokkal, műsorokkal, vetélkedőkkel kedveskednek, életkorukhoz mérten, külön csoportokban. Sokszor a szülőket is bevonják, ami nagyon mókás, főleg, ha gyermeklelkű felnőtt maradtál.

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
Meglepetés volt a férjem és a kisebbik kislányom születésnapjára. A szálloda fényképei, amiket az interneten találtam teljesen megfogtak, és a Zen stílusú pihenő csodásnak ígérkezett. Véleményt nem olvastam, mikor megrendeltem az ajándékutalványt, csak az utazás előtt pár nappal. Kicsit félve indultam el, mert nagyon sok volt a negatív értékelés mind a tisztaságról, mind az étkezés csillagoknak való megfeleléséről.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Az őszi iskola szünet előtti 3 napot töltöttük itt a családommal. Nem voltak sokan a szállodában, csak az utolsó napra lett teltház. A szálloda berendezése, környezete nagy kellemes, stílusos. A szobák kényelmesek és tiszták. Kisgyermekkel érkező családként nagyon élveztük a wellness részleget, ahol külön gyerek szauna is volt.

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Van egy pici (2 éves) fiam, miatta választottuk ezt a "baba barát" hotelt. Nagyon jónak találtuk az (előre)online bejelentkezést ami felgyorsítja a szobák elfoglalását. Be lehetett x-elni, hogy mit kérünk a szobánkba. Sajnos nagy csalódás ért ezzel kapcsolatban! Mi kértünk egy cumisüveg melegítőt és egy fellépőt a mosdóba.

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
A férjem szülinapi ajándékaként voltunk a hotelben. A várakozásunkon felüli volt az ellátás, a szálloda személyzete kedves, figyelmes, a meglepi tortát is figyelmesen intézte. A hely varázslatos, nyugalom szigete, a hotelben, a szobákban igazi hercegnőnek érezték a lányaink magukat. A kalandpálya és a gyermek étterem sokat segít a kisgyermekes családok komfortérzetén.

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 18.
Valentin napon voltunk kuponos akció -val.Nagyon szép helyen helyezkedik el a szálloda a falú előtt.Belül szintén nagyon szép,kényelmes tágas szobák,gyerek medence.Japán stilus,zeen kert.Gyerekeknek külön játék ház,játszótér,animátorok.Kedves udvarias személyzet.Bőséges nagyon finom ételek,nagyon jó hogy van külön éttermi rész a gyerekeknek.

2015. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 1.
A szálloda kényelmes és csodaszép helyen van. Viszont ez az összes jó tulajdonsága. A személyzet képzetlen (vagy legalábbis nem a vendéglátásba való), barátságtalan, finoman szólva sincsenek a helyzet magaslatán. Január 2-3-4 én voltunk a szállodában. Előre foglaltuk a szállásunkat, mégis mire megérkeztünk az általunk foglalt lakosztály szerű szobát kiadták másnak.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 21.
Elsősorban elhelyezkedése miatt választottuk pihenésünk céljául a hotelt. Békés, nyugodt környezetben, közel a faluhoz található. Igényes kialakítású szálloda, az ott dolgozók segítőkészek, kedvesek, türelmesek. Valóban ideális hely egy kicsit elvonulni a nyüzsgő mindennapokból. Borús, esős időjárás jellemezte látogatásunk idejét, ezért zavaró volt, hogy a szobákban sem volt elegendő fény.

Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, kedvezményekkel, parkolással
2018.01.02. - 2018.05.31.
Invest Apartmanok
5 nap/4 éjszaka 17.00,- Ft/család/éj ártól: önellátással, ping-pong terem használattal, parkolással
2018.07.01. - 2018.08.31.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.19. - 2018.03.02.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játékterem használattal, parkolással
2017.01.10. - 2018.12.23.
Násfa Hotel & Spa
Feldebrő
4 nap/3 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.29. - 2018.04.02.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 8.420,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, teadélutánnal, wellness belépőjeggyel, wellness kuponnal, szauna és pezsgőmedence, kerékpárok használatával, aquafitnessel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.05.31.
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportolási és játéklehetőségekkel, kilátó látogatással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.03.01.
Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, 1 gyertyafényes vacsorával, csoki és pezsgő bekészítéssel, wellness részleg használattal, masszázzsal, parkolással
2018.01.09. - 2018.12.31.
Mátyus Udvarház
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, kedvezményekkel
2017.12.08. - 2018.05.31.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 5.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2018.12.21.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 18.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.23. - 2018.04.01.
Hotel Eger & Park
4 nap/3 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, borkóstoló jeggyel, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.29. - 2018.04.03.

Szállodák Noszvaj környékén
Szent István Hotel Eger
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Kilátó Vendégház és Étterem Galyatető
A Kilátó Vendégház és Étterem a Mátra szívében, Galyatetőn várja vendégeit egyedülálló,...
Téli wellness (min. 2 éj)
10 éves a Tisza Balneum (min. 2 éj)
Pünkösdi kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

NoszvajX