Szevi: Szülinapi meglepetés - Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése
1. helyezett a 20 noszvaji szállás közül

Szülinapi meglepetés

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
Meglepetés volt a férjem és a kisebbik kislányom születésnapjára. A szálloda fényképei, amiket az interneten találtam teljesen megfogtak, és a Zen stílusú pihenő csodásnak ígérkezett.
Véleményt nem olvastam, mikor megrendeltem az ajándékutalványt, csak az utazás előtt pár nappal.
Kicsit félve indultam el, mert nagyon sok volt a negatív értékelés mind a tisztaságról, mind az étkezés csillagoknak való megfeleléséről.
Odaérkezéskor a nagy meglepődés mellett rögtön megállapítottuk, hogy gyönyörű a szálloda.
Kedvesen fogadtak bennünket, a szobánk nagyon szépen és igényesen volt berendezve.
A wellness részleg nem túl nagy ugyan, de minden igényt kielégítő volt.
Kisgyermekes családoknak tökéletes kikapcsolódás.
Az étkezések gyönyörűen berendezett étteremrészben, kellemesen teltek. Az ételek változatosak, bőségesek voltak. A véleményekkel /amiket előtte olvastam/ ellentétben mindig azonnal pótolva volt, ami elfogyott időközben.
Összességében nagyon kellemesen telt az ott töltött idő, mindig szívesen emlékezünk vissza rá

Szeretnéd követni Szevi felhasználót?    Igen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
3325 Noszvaj
Szomolyai út 1.

2017. június 17.
Egy hétvégét töltöttünk a szállodában, ahol az első csalódás a szobában ért minket, meglepően szűkösnek, sötétnek és kényelmetlennek találtuk. És akkor még nem láttuk a fürdőszobát... ennél kisebbet elképzelni sem lehet! Furcsa megoldás a szobai mosdó is, egy fiókos szekrényen elhelyezve -...

2017. június 14.
Májusban jártunk a szállodában,egy éjszakát töltöttünk itt,de még biztosan vissza térünk hosszabb időre.Gyönyörű környezet,tiszta levegő,kényelem,kedvesség.Ennyire gyerekbarát szállodával még sehol nem találkoztam.Mindent a gyerekekért!Nagyon finom ételek,gyerekeknek ötszöri étkezést...

2017. május 8.
Április végén voltunk "édes hármasban" a két évet már betöltött, örökmozgó unokánkkal. Szép a környék, rendezett a szálloda parkja, a kicsiktől a nagyobbacskáig mindegyik kor-csoportnak kínálnak játék,illetve szórakozási lehetőséget, kint is és rosszabb idő esetén, bent is. Aranyosak az...