Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Szomolyai út 1.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj a térképen

Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 7. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó kezdeményezés a Zen-hangulatú pihenőhelyek és ragyogó ötlet a baba-hotel. De nem együtt. Semmiképpen. Azt hiszem, ezt már többen több helyen megírták, nem is kívánok ebbe jobban beleméyedni. A környezet csodálatos, és ez a szálloda legjelentősebb előnye. Nagyon szép és jó a wellness-részleg, ki kell választani az időpontot, amikor sem tömeg, sem sok gyerek, hogy valóban pihenni lehessen.

grevus TOP étteremértékelő
grevus TOP egyébhely értékelő
2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 19.
Nagyon nyugodt helyen, a jó levegőn lehet itt pihenni. A személyzet nagyon segítőkész, és udvarias! ! ! A hotelben tisztaság mindenhol! Az ízlésesen berendezett szobák teszik még kényelmesebbé az életet. A wellnessben is a kikapcsolódás, és az étterem finomságai nagy választékkal is a vendégek kényelmét szolgálják. Nagyon jó a hely, örülök, hogy ott lehettem!

2015. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11.
Először is zseniális, hogy ez a hely kínál egy szülős csomagokat!
Mindemellé gyerekmegőrzést, míg a szülő masszázst kap, csikungozik vagy meditál! Hiánypótló csomag!
A környezet gyönyörű, a szálloda úgyszintén. A személyzet pedig végtelenül kedves és segítőkész. Nekünk ez a wellness hétvége a lányommal maga volt a tökély.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. április 22.
2014 nyarán töltöttünk el kellemes napokat.Festői környezet,csend,nyugalom!Határtalan szórakozás.A kertben kalandpark,kicsiknek kresz pálya,játszóház,teniszpálya.A wellnes részleg szuper.Kedves,barátságos személyzet.Az ételek változatosak.Sok program lehetőség a közelben.Nagyon jól éreztük magunkat!Biztosan visszatérünk még!

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 7.
Igazi húsvéti hangulat, kiváló ételek, rendkívül kedves személyzet. Aktív pihenési lehetőség, a tiszta levegőn.
Noszvajban igen kedves emberekkel találkoztunk, nagyon finom, egyedi készítésű szilvalekvárt vettünk tőlük. Több közeli településen kitűnő fürdők, pl. Bogácson vagy Demjénben.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 6.
Családi kiruccanást tettünk Húsvéti előzetesnek április. 1-3ig a Szállodába. Már a Recepción a fogadtatás igazán nagyon jó volt,kedves és segítőkész hölgy. A gyerekek szomorúan vettték tudomásul, hogy csak a "kicsi" kalandpark működik, de a csodálatos levegő pótolt valamit. A gyerekekkel foglalkozó animátorok előtt le a kalappal, a programok összeállítása és a foglalkozás a gyerekekkel nagyon jó volt.

2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. április 3.
A szállodák napja alkalmából jártunk az Oxigén Hotelban. A természetközeli környezet, ahol a szálloda helyet kapott egyedülálló, a levegő tisztasága páratlan. A wellness részleg nagy és változatos, a személyzet segítőkész, ízletes a konyha, kérésünkre az egész szállodában végigvezettek.

2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. március 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Különleges Karácsony. . . A család karácsonyi ünnepeket töltötte a szállodában. A szálloda az erdőben, a természet lágy ölén helyetkedik el. A belső hangulata is egyedülálló, mind a közös helyiségeknek, mind a szobáknak. A welness részleg kiválló. Fittnes terem az nincs. A szálloda a gyermekek igényeit minden tekintetben kielégíti.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 6.
Az Elixír online jóvoltából jártunk itt tavaly októberben. A szálloda gyönyörű helyen van, csodaszép erdő rejtekén. Kifejezetten kellemes hangulatú, családoknak, kisgyerekeseknek igazi paradicsom. A szálloda körüli kert szép lenne, egy kicsit elhanyagolt benyomást keltett számunkra. A wellness kifejezetten sokrétű: van felnőtteknek, kicsiknek is külön; jól felszerelt, hangulatos.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 3.
Hangulatos helyen található a szálloda. Kifejezetten kellemes pihenés gyermekekkel érkezőknek. Nagy gyermekjátszó, naponta több program, még kalandpark is van :) A wellnessben kicsik számára is használható szauna kapott helyet. Aki nem bírja a nyüzsgést és teljes csendben szeretne elmélyülni annak nem ajánlom, az igaz, hogy van három étkező terem ,de mindegyikben nagy a forgalom :)
Külön kiemelném a csikungot, meditációt ,kedves oktató, a szauna is nagyon jó volt.

Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, minigolffal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.30.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 21.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, tárlatvezetés borkóstolóval, múzeum-belépővel, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2019.01.31.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 15.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős, sport és wellness programokkal, túra utalványokkal, játszóház és társas játékok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.03.15.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 24.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2018.08.31.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, relax park használatával, masszázskuponnal, turisztikai kedvezménykártyával, internet elérhetőséggel
2018.01.08. - 2018.03.29.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.30.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.300,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.04. - 2018.03.29.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni teabárral, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, vízitornával, kerékpár és nordic walking bot használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.02.28.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 16.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
2017.09.01. - 2018.12.23.
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.19. - 2018.03.30.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 8.420,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, teadélutánnal, wellness belépőjeggyel, wellness kuponnal, szauna és pezsgőmedence, kerékpárok használatával, aquafitnessel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.05.31.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, kedvezményekkel, parkolással
2018.01.02. - 2018.05.31.

Szállodák Noszvaj környékén
Szent István Hotel Eger
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Kilátó Vendégház és Étterem Galyatető
A Kilátó Vendégház és Étterem a Mátra szívében, Galyatetőn várja vendégeit egyedülálló,...
Téli wellness (min. 2 éj)
10 éves a Tisza Balneum (min. 2 éj)
Pünkösdi kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

NoszvajX