Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Szomolyai út 1.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj a térképen

Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó kezdeményezés a Zen-hangulatú pihenőhelyek és ragyogó ötlet a baba-hotel. De nem együtt. Semmiképpen. Azt hiszem, ezt már többen több helyen megírták, nem is kívánok ebbe jobban beleméyedni. A környezet csodálatos, és ez a szálloda legjelentősebb előnye. Nagyon szép és jó a wellness-részleg, ki kell választani az időpontot, amikor sem tömeg, sem sok gyerek, hogy valóban pihenni lehessen.

grevus TOP étteremértékelő
grevus TOP egyébhely értékelő
2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 19.
Nagyon nyugodt helyen, a jó levegőn lehet itt pihenni. A személyzet nagyon segítőkész, és udvarias! ! ! A hotelben tisztaság mindenhol! Az ízlésesen berendezett szobák teszik még kényelmesebbé az életet. A wellnessben is a kikapcsolódás, és az étterem finomságai nagy választékkal is a vendégek kényelmét szolgálják. Nagyon jó a hely, örülök, hogy ott lehettem!

2015. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11.
Először is zseniális, hogy ez a hely kínál egy szülős csomagokat!
Mindemellé gyerekmegőrzést, míg a szülő masszázst kap, csikungozik vagy meditál! Hiánypótló csomag!
A környezet gyönyörű, a szálloda úgyszintén. A személyzet pedig végtelenül kedves és segítőkész. Nekünk ez a wellness hétvége a lányommal maga volt a tökély.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. április 22.
2014 nyarán töltöttünk el kellemes napokat.Festői környezet,csend,nyugalom!Határtalan szórakozás.A kertben kalandpark,kicsiknek kresz pálya,játszóház,teniszpálya.A wellnes részleg szuper.Kedves,barátságos személyzet.Az ételek változatosak.Sok program lehetőség a közelben.Nagyon jól éreztük magunkat!Biztosan visszatérünk még!

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 7.
Igazi húsvéti hangulat, kiváló ételek, rendkívül kedves személyzet. Aktív pihenési lehetőség, a tiszta levegőn.
Noszvajban igen kedves emberekkel találkoztunk, nagyon finom, egyedi készítésű szilvalekvárt vettünk tőlük. Több közeli településen kitűnő fürdők, pl. Bogácson vagy Demjénben.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 6.
Családi kiruccanást tettünk Húsvéti előzetesnek április. 1-3ig a Szállodába. Már a Recepción a fogadtatás igazán nagyon jó volt,kedves és segítőkész hölgy. A gyerekek szomorúan vettték tudomásul, hogy csak a "kicsi" kalandpark működik, de a csodálatos levegő pótolt valamit. A gyerekekkel foglalkozó animátorok előtt le a kalappal, a programok összeállítása és a foglalkozás a gyerekekkel nagyon jó volt.

2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. április 3.
A szállodák napja alkalmából jártunk az Oxigén Hotelban. A természetközeli környezet, ahol a szálloda helyet kapott egyedülálló, a levegő tisztasága páratlan. A wellness részleg nagy és változatos, a személyzet segítőkész, ízletes a konyha, kérésünkre az egész szállodában végigvezettek.

2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. március 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Különleges Karácsony. . . A család karácsonyi ünnepeket töltötte a szállodában. A szálloda az erdőben, a természet lágy ölén helyetkedik el. A belső hangulata is egyedülálló, mind a közös helyiségeknek, mind a szobáknak. A welness részleg kiválló. Fittnes terem az nincs. A szálloda a gyermekek igényeit minden tekintetben kielégíti.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 6.
Az Elixír online jóvoltából jártunk itt tavaly októberben. A szálloda gyönyörű helyen van, csodaszép erdő rejtekén. Kifejezetten kellemes hangulatú, családoknak, kisgyerekeseknek igazi paradicsom. A szálloda körüli kert szép lenne, egy kicsit elhanyagolt benyomást keltett számunkra. A wellness kifejezetten sokrétű: van felnőtteknek, kicsiknek is külön; jól felszerelt, hangulatos.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 3.
Hangulatos helyen található a szálloda. Kifejezetten kellemes pihenés gyermekekkel érkezőknek. Nagy gyermekjátszó, naponta több program, még kalandpark is van :) A wellnessben kicsik számára is használható szauna kapott helyet. Aki nem bírja a nyüzsgést és teljes csendben szeretne elmélyülni annak nem ajánlom, az igaz, hogy van három étkező terem ,de mindegyikben nagy a forgalom :)
Külön kiemelném a csikungot, meditációt ,kedves oktató, a szauna is nagyon jó volt.

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, kedvezményes italfogyasztással, étkezési utalvánnyal, élőzenés estékkel, internet elérhetőséggel
2017.06.06. - 2017.08.31.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, internet elérhetőséggel
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
2-4 éjszaka 15.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni teabárral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, szauna szeánsszal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.30. - 2017.08.31.
Veronika Hotel
Tiszaújváros
Akár 1 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.18. - 2017.12.31.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással vagy reggelis ellátással
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg pezsgővel, sétakocsikázással, bográcsozással-grillezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.
Hotel Aqua Eger
2-7 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, grill finomságokkal, fröccsel, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.08.31.
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
5 nap/4 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éjtől: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, családbarát és szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.09.03.
Eged Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, érkezés és távozás egyeztetéssel, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.08.31.
Hotel Villa Völgy
2-7 éjszaka 15.329,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri vacsorával, 4 pincében borkóstolással, jacuzzi és infraszauna használattal, délutáni kávéval és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2018.01.01.
Násfa Hotel & Spa
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.06. - 2017.09.17.

Szállodák Noszvaj környékén
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Tisza-tavi nyár (min. 4 éj)
Nyári wellness vakáció (min. 2 éj)
Varázslatos Szenteste (min. 3 éj)

NoszvajX