Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Szomolyai út 1.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj a térképen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 19 noszvaji szállás közül
Így is ismerheted: Oxigén Hotel & ZEN Spa

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj - vélemények, kritkikák

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj vélemények

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. február 15.
Egy hétvégét töltöttünk a fenti szállodába az unokánkkal. A szálloda nagyon szép, igazi gyerekbarát. Nagyon tetszett, hogy minden a gyerekek igényét, kényelmét szolgálja. Kedves megoldás az ajtókon a név szerinti köszöntés, az egész napos ellátásuknak a megoldása, az alvási lehetőségük. Az ételek finomak, változatosak. A személyzet nagyon kedves.

2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. december 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyitás óta szerettem volna eljutni a szállodába. Nagyon szép hely, sokkal szebb, mint a képeken, a melegség járja át az épületet. Egy régi kastély épületét újították fel, ami egy erdő mellett található. A szobák gyönyörűek, tetszett a gyerekágy kialakítása, a színek, a kiegészítők és az ajtón lévő üdvözlés, ami a kisgyerekünknek szólt.

Mobilról küldte. | 2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. december 9.
Szuper szálloda. A személyzet nagyon kedves, a szobák nem túl nagyok, de nagyon barátságos,igényes a berendezés, a mellékhelyiség lehetne nagyobb. Tényleg teljes mértékben baba illetve gyermekbarát hotel, bármilyen kérésünket nagyon rugalmasan teljesítették. Az ételek nagyon finomak voltak, és változatosak, minden vacsorára volt gluténmentes étel is.

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. december 2.
Nagyon tetszett a szállás, ahogyan a hely is. Sokat kirándultunk édesapámmal az erdőben és a városban is. Az étkezés, és a kiszolgálás is remek volt. Minden szolgáltatást kipróbáltunk és elégedettek voltunk vele. Biztosan visszatérünk még ide, mivel nagyon megszerettük ezt a kis települést. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Gyerekekkel is ideális helyszín!

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 23.
Olvasom itt a pozitiv és negativ kritikákat és mindenben van igazság de ugy gondolom hogy mindenki túl magasra teszi a lécet! ! ! ! ! ! szerintem semmivel sem rosszabb a hely mint bármelyik más 4 csillagos szálloda. gyerekekkel kimondottan kitünö saját kalandpark játszóház külön 2 db gyerek medence egész napos gyerek felügyelet animáció.

2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 7.
2014 szeptember 30 -tol 3 éjszakára voltunk a szálloda vendégei. Két kicsi gyerekkel voltunk, ami tényleg nagyon baba barát az a fürdő része. Az ételek választéka hullámzó volt. A gyermek etetőszékek billegtek és nem volt letakarítva , mindig külön kellett kérni , ami ugye macerás.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014. augusztus elején jártunk férjemmel ebben a szállodában. Nagyon kellemes környezetben helyezkedik el. Az indulásunk elotti napon kaptunk egy e-mail-t, szeretettel várnak minket, és a bejelentkezést megkönnyítve megtehetjük azt e-mail-en a csatolt nyomtatványon. Ezt megtettük, így a bejelentkezés gyorsan ment. A szoba nem volt nagy de barátságos volt.

2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26.
Nagyon szép és tiszta a szálloda, a wellness minden igényt kielégít. Az ételek finomak, a személyzet rendkívül segítőkész és udvarias. Különböző programokkal színesítik a szervezők az itt töltendő időt, tea-, illetve szauna szeánszokon vettünk részt. Mindenkinek ajánlom, elsősorban gyermekes családoknak kiváló. A barátnőmmel nagyon jól éreztük magunkat, szívesen visszatérünk ide.

2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 24.
Két gyerekkel (8 ill. 6 évesek) töltöttünk 3 napot itt a tavaszi szünetben. Ez a néhány nap nagyon kevésnek tűnt, a szobánk tágas és gyönyörű volt, a tisztaság példa értékű, a félpanziós ellátás rendkívül változatos. A gyerekeket animátorok szórakoztatták, nem győztük őket egyik programról a másikra kísérni.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hetet töltöttünk el a családdal a hotelben, alapjában véve nagyon kellemesen. A környék csodálatos, bár a kert építése még folyamatban van, de ez nem zavaró. A japán kertet jobban kellene gondozni, mert a gaz a dísznövényeket már lassan túlnövi. Sok kis apróság van, amire a vezetőségnek jobban oda kellene figyelnie egy 4*-os szállodánál.

Bástya Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, infrakezeléssel, masszázs kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.31.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
5 nap/4 éjszaka 11.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázzsal, ajándék borral, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.12.20.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.03. - 2018.02.28.
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2018.12.23.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 16.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
2017.09.01. - 2018.12.23.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borkóstolóval és vacsorával, internet elérhetőséggel
2017.02.28. - 2018.04.30.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgővel, sétakocsikázással, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.12.31.
Invest Apartmanok
5 nap/4 éjszaka 17.00,- Ft/család/éj ártól: önellátással, ping-pong terem használattal, parkolással
2018.07.01. - 2018.08.31.
Mátyus Udvarház
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, kedvezményekkel
2017.12.08. - 2018.05.31.
Hotel Aqua Eger
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.02.28.
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes wellness kezeléssel, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.05. - 2018.02.28.
Hotel Eger & Park
4 nap/3 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, borkóstoló jeggyel, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.29. - 2018.04.03.

Szállodák Noszvaj környékén
Szent István Hotel Eger
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Kilátó Vendégház és Étterem Galyatető
A Kilátó Vendégház és Étterem a Mátra szívében, Galyatetőn várja vendégeit egyedülálló,...
Téli wellness (min. 2 éj)
10 éves a Tisza Balneum (min. 2 éj)
Pünkösdi kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

NoszvajX