Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Szomolyai út 1.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj a térképen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 19 noszvaji szállás közül
Így is ismerheted: Oxigén Hotel & ZEN Spa

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj - vélemények, kritkikák

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj vélemények

2014. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 9.
Egy éves kislányunkkal itt töltöttük az első közös wellness hétvégénket hármasban, kicsit féltünk, hogy hogyan fogjuk tudni egy ilyen kisbaba igényeit kielégíteni, de nagyon jól sikerült minden, a hotelban maximálisan mindent biztosítottak számunkra, ami a kicsinek kellet, minden igényünket maximálisan kiszolgálták, a szoba álomszép volt, gyönyörű kilátással, hatalmas térrel, kényelmes és nagyon szép berendezéssel.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Júliusban töltöttünk itt három gyerekkel két éjszakát. A kitűnő marketing miatt bíztunk benne, hogy minőségi helyen pihenhetünk. Maga a szálloda nagyon szép helyen fekszik, erdőkkel körülvéve. Aztán bejelentkeztünk. . . A beígért családi szoba abból állt, hogy egy normál szobába betuszkoltak három pótágyat - konrétan összehajtható kempingágyat - a gyerekek részére.

2014. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. április 30. - 4 látogató hasznosnak vélte
A 4 csillagos besorolásakor jó összeköttetésben lehetett a minősítővel. Kilépve az épületből messze átlagon aluli a környezet. Babakocsival lehetetlen a közlekedés, átgondolatlan koncepció, tisztátlan kültéri ülőalkalmatosságok és asztalok. A szállodához tartozó terület jó része gazos, rendezetlen. Miért nincs akkor elkerítve a még rendezésre, kialakításra váró rész?

2013. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Nagyon igényes és szépen kialakított szálloda,gyönyörű környezet hangulatos szobák,minden igényt kiszolgáló étterem! Kitűnő hely a családoknak vagy csak a pihenni vágyóknak! Páratlan a wellnes részlegen ahol a kikapcsolódás minden feltétele adott,nekem itt legjobba a medencéből a kilátás tetszik! :) Én ebben az évben is itt töltök minimum egy hétvégét!

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Szép környezetben az erdőben található a hotel. Már a kis falu is nagyon hangulatos volt, ahogy átautóztunk rajta. A hotel kívülről szépnek és barátságosnak tűnt. A pincérek,a takarítók,a wellnes részleg munkatársai egyaránt nagyon kedvesek voltak, igen pozitív benyomást tettek ránk. Az étterem tiszta és hangulatos volt, az ételek minősége is jó volt,a választék is bőséges volt.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tetszett a szálloda, szép tágas szobát kaptunk. Kedves volt mindenki, az ételek finomak voltak, a wellness szolgáltatások rendben. Ami különösen elnyerte a tetszésünket, az a masszázs volt. Egy két kifogás mégis akadt, nem volt légkondicionálás a szobában, így sajnos nem tudtunk aludni, azt hittük, hogy ez egy 4 csillagos szállodában alap.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 16. - 4 látogató hasznosnak vélte
Na ez a szálloda ahová nem vágyunk vissza! ! A képek és a marketing kiváló, de nem fedi a valóságot. Gyönyörű helyen fekszik, az éttermi kiszolgálás kitűnő. Már indulás előtt aggályaim voltak, mert telefonon nem lehetett elérni a szállodát, de megérkezésünkkor megértettem, hogy mi az oka.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyjából mindennel meg voltunk elégedve,gyermekeinknek ajánlottuk,ideális pihenőhely gyermekes pároknak. Akik szeretik a gyerekeket azokat nem zavarja a gyermekzsivaj,így aktívan tud pihenni kikapcsolódni. A szálloda az erdőben van,így az kirándulás-autó híján-eléggé körülményes,mivel a buszmenetrendhez kell igazodni. Mi jól éreztük magunkat,de vissza nem vágyuk.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 6. - 5 látogató hasznosnak vélte
Az egyetlen pozitívum, hogy a szálloda gyönyörű környezetben van. Már a foglalás után adódtak problémák. A születésnapomra mentünk oda és a barátom szeretett volna a szobába pezsgőt rendelni, de. . . nem vették fel a telefont 2 napig. Már az érkezésnél várni kellett, hogy a recepciós hölgy felvilágosítsa, az egyébként már a szállodában lakó hölgyet gyakorlatilag mindenről.

2012. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba szép, kényelmes volt. A wellness részleg is kellemes volt. A reggeli ciki volt. Kevés a személyzet, mindig várni kellett valamire, kenyérre, pohárra, tojásra. Szűk a svédasztalhoz a hely, alig lehetett hozzáférni. Szabadidős programjuk kiváló volt, borkóstolás, lovasfogaton szőlőskert látogatás, kirándulás Egerbe. Kisgyerekes családoknak ajánlom.

Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2018.12.23.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.300,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.04. - 2018.03.29.
Hotel Unicornis
2-3 éjszaka 13.330,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti reggelivel és ünnepi vacsorával, élőzenés vacsoraesttel, fürdőbelépővel, wellness részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kerékpárbérléssel, kalandpark belépővel, dzsiptúrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.12.31.
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 7.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő- és vár belépőjeggyel
2018.01.02. - 2018.12.20.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-4 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, teadélutánnal, kerékpár és nordic walking bot használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.03.
Násfa Hotel & Spa
Feldebrő
4 nap/3 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.29. - 2018.04.02.
Hotel Eger & Park
4 nap/3 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, borkóstoló jeggyel, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.29. - 2018.04.03.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 5.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2018.12.21.
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
4 nap/3 éjszaka 11.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, biliárd, rex használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.27. - 2018.05.01.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borkóstolóval és vacsorával, internet elérhetőséggel
2017.02.28. - 2018.04.30.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, lúgosított egészségvíz fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.05.31.

Szállodák Noszvaj környékén
Szent István Hotel Eger
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Kilátó Vendégház és Étterem Galyatető
A Kilátó Vendégház és Étterem a Mátra szívében, Galyatetőn várja vendégeit egyedülálló,...
Téli wellness (min. 2 éj)
10 éves a Tisza Balneum (min. 2 éj)
Húsvét (min. 2 éj)

NoszvajX