Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Szomolyai út 1.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj a térképen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 20 noszvaji szállás közül
Így is ismerheted: Oxigén Hotel & ZEN Spa

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj - vélemények, kritkikák

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj vélemények

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Meseszép erdő rejtekében,távol a zord világ zajától található ez a nem mindennapi élményeket nyújtó tündéri gyerekparadicsom,ahol minden RÓLAD szól!!! Az embert magával ragadja a táj szépsége,s a szinte hallható nyugalom. Mind emellett a kényeztetés,az elérhető luxus...Mi visszavágyunk!!!

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 13. - 4 látogató hasznosnak vélte
Augusztus elején voltunk párommal az Oxigén hotelben. A környezet gyönyörű a szálloda szép. . . ez volt az első benyomásom. Ha belegondolok, hogy ez egy 4*-os szálloda, akkor az étkezések egy finom menzás koszthoz állnak közel. Reggelinél vacsoránál vadászni kell az evőeszközt. A wellness részleg gyönyörű és hangulatos.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 29. - 5 látogató hasznosnak vélte
Sikerült nagyon mellé nyúlnunk, amikor erre a szállodára esett a választásunk! Pár napja jártunk itt férjemmel és 8 hós Kisfiúnkkal. Első ránézésre szuper minden, aztán jön a hideg zuhany! A szobák kicsik, a gyermek utazóágy pontosan a klíma elé van helyezve mert máshol nem fér el, a wc-ben a padló koszos volt, az egészségügyi zacskó tartóján 1 hónapos porréteg állt.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel alkalmas az aktív pihenést kereső családoknak, pároknak. A szoba nagyon kellemes és kifejezetten stílusos volt, légkondícionált - foglalás előtt érdeklődtem a légkondícionálásról. A szállodában és környékén rengeteg kikapcsolódási lehetőség van - medence, szauna, kalandpálya (felnőtteknek is), sportpályák, amiket szinte csak mi használtunk, pedig sokan voltak (nem tudom hol).

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 9. - 5 látogató hasznosnak vélte
Szép környezetben van, nagy a kert, lehet sétálni, jó a levegő. A szoba viszonylag nagy, bár az elrendezése érdekes. Csak gyerekes családoknak való. Minden a gyerekekről szól, a szálloda nagyjából olyan, mint egy óvoda, így pihenni nem lehet a folytonos gyerekzsivajtól. Nekik külön aroma szauna van, míg a felnőtteknek való szauna sokkal kisebb, ami nevetséges.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
4*-os de nem volt klimatizálva a szoba, erre előre nem hívták fel a figyelmünket, még el is lettünk volna klíma nélkül, de szellőztetni kellet és nem volt szúnyogháló sem. Minden este legyeket hajkurásztunk! Hiába kértünk takarítást, nem sikerült megejteniük, 5 nap alatt! A csúcs a szombat esti Esküvő volt amit rászerveztek a kisgyerekes családokkal teli szállodára!

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Olyan szobát kaptunk, ami egyből a Spa bejárata mellett volt, alattunk meg a személyzeti bejárat, így esély sem volt a csendes, nyugodt pihenésre. A szoba szép volt, az étteremmel és a menüvel meg voltunk elégedve. A medencénél és az élmény fürdőnél dohos pinceszag volt. Pároknak nem ajánlom, mert rajtunk kívül csak gyerekkel voltak, így zajos volt a reggeli és a vacsora is.

2013. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden vendégkörnek, figyelembe van véve életkori sajátossága. Teljesen külön vannak a gyerekesek az étteremben és a wellnes részben, ami nagyon jó, mert a pihenni vágyók is jól érzik magukat, nem kell kerülgetni a szülők által magukra hagyott 2-6 éves gyerkeket, sem az étteremben, sem a fürdő részlegben.

2013. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 16. - 7 látogató hasznosnak vélte
Na ez az a hely, amit soha senkinek nem ajánlanék! ! A négy csillag ellenére a következő a tapasztalatom: Már a recepción rendetlenség fogad, az első emeleti szobába lifttel megyünk (egy tízemeletes ház liftje elit lenne ehhez képest),a szoba berendezése szép lenne, de ezt feledteti a takarítás hiánya! (az előző vendég szemete az ágy alatt, sáros parketta.

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, kedvezményes italfogyasztással, étkezési utalvánnyal, élőzenés estékkel, internet elérhetőséggel
2017.06.06. - 2017.08.31.
Hotel BorsodChem
Kazincbarcika
3 nap/2 éjszaka 5.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, wellness részleg és szauna használattal, pezsgőfürdőző és szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.06. - 2017.12.25.
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 9.933,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, Turizmus kártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2017.09.24.
Natura Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.09.01. - 2017.12.31.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással vagy reggelis ellátással
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 24.750,- Ft/fő/éjszaka ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, sport- és animációs programokkal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2017.12.21.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, fürdőbelépővel, romantikus vacsorával, ajándék borral, parkolással
2017.06.01. - 2017.08.31.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, internet elérhetőséggel
Hotel Anna
Mátrafüred
Akár 1 éjszaka 4.875,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.12.10.

Szállodák Noszvaj környékén
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Tisza-tavi nyár (min. 4 éj)
Nyári wellness vakáció (min. 2 éj)
Szilveszter, óév-búcsúztató (min. 3 éj)

NoszvajX