Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Szomolyai út 1.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj a térképen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 19 noszvaji szállás közül
Így is ismerheted: Oxigén Hotel & ZEN Spa

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj - vélemények, kritkikák

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj vélemények

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Meseszép erdő rejtekében,távol a zord világ zajától található ez a nem mindennapi élményeket nyújtó tündéri gyerekparadicsom,ahol minden RÓLAD szól!!! Az embert magával ragadja a táj szépsége,s a szinte hallható nyugalom. Mind emellett a kényeztetés,az elérhető luxus...Mi visszavágyunk!!!

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 13. - 4 látogató hasznosnak vélte
Augusztus elején voltunk párommal az Oxigén hotelben. A környezet gyönyörű a szálloda szép. . . ez volt az első benyomásom. Ha belegondolok, hogy ez egy 4*-os szálloda, akkor az étkezések egy finom menzás koszthoz állnak közel. Reggelinél vacsoránál vadászni kell az evőeszközt. A wellness részleg gyönyörű és hangulatos.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 29. - 5 látogató hasznosnak vélte
Sikerült nagyon mellé nyúlnunk, amikor erre a szállodára esett a választásunk! Pár napja jártunk itt férjemmel és 8 hós Kisfiúnkkal. Első ránézésre szuper minden, aztán jön a hideg zuhany! A szobák kicsik, a gyermek utazóágy pontosan a klíma elé van helyezve mert máshol nem fér el, a wc-ben a padló koszos volt, az egészségügyi zacskó tartóján 1 hónapos porréteg állt.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel alkalmas az aktív pihenést kereső családoknak, pároknak. A szoba nagyon kellemes és kifejezetten stílusos volt, légkondícionált - foglalás előtt érdeklődtem a légkondícionálásról. A szállodában és környékén rengeteg kikapcsolódási lehetőség van - medence, szauna, kalandpálya (felnőtteknek is), sportpályák, amiket szinte csak mi használtunk, pedig sokan voltak (nem tudom hol).

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 9. - 5 látogató hasznosnak vélte
Szép környezetben van, nagy a kert, lehet sétálni, jó a levegő. A szoba viszonylag nagy, bár az elrendezése érdekes. Csak gyerekes családoknak való. Minden a gyerekekről szól, a szálloda nagyjából olyan, mint egy óvoda, így pihenni nem lehet a folytonos gyerekzsivajtól. Nekik külön aroma szauna van, míg a felnőtteknek való szauna sokkal kisebb, ami nevetséges.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
4*-os de nem volt klimatizálva a szoba, erre előre nem hívták fel a figyelmünket, még el is lettünk volna klíma nélkül, de szellőztetni kellet és nem volt szúnyogháló sem. Minden este legyeket hajkurásztunk! Hiába kértünk takarítást, nem sikerült megejteniük, 5 nap alatt! A csúcs a szombat esti Esküvő volt amit rászerveztek a kisgyerekes családokkal teli szállodára!

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Olyan szobát kaptunk, ami egyből a Spa bejárata mellett volt, alattunk meg a személyzeti bejárat, így esély sem volt a csendes, nyugodt pihenésre. A szoba szép volt, az étteremmel és a menüvel meg voltunk elégedve. A medencénél és az élmény fürdőnél dohos pinceszag volt. Pároknak nem ajánlom, mert rajtunk kívül csak gyerekkel voltak, így zajos volt a reggeli és a vacsora is.

2013. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden vendégkörnek, figyelembe van véve életkori sajátossága. Teljesen külön vannak a gyerekesek az étteremben és a wellnes részben, ami nagyon jó, mert a pihenni vágyók is jól érzik magukat, nem kell kerülgetni a szülők által magukra hagyott 2-6 éves gyerkeket, sem az étteremben, sem a fürdő részlegben.

2013. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 16. - 7 látogató hasznosnak vélte
Na ez az a hely, amit soha senkinek nem ajánlanék! ! A négy csillag ellenére a következő a tapasztalatom: Már a recepción rendetlenség fogad, az első emeleti szobába lifttel megyünk (egy tízemeletes ház liftje elit lenne ehhez képest),a szoba berendezése szép lenne, de ezt feledteti a takarítás hiánya! (az előző vendég szemete az ágy alatt, sáros parketta.

Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.300,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.04. - 2018.03.29.
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2018.12.23.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
5 nap/4 éjszaka 11.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázzsal, ajándék borral, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.12.20.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, kedvezményekkel, parkolással
2018.01.02. - 2018.05.31.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kerékpárbérléssel, kalandpark belépővel, dzsiptúrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.12.31.
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.19. - 2018.03.30.
Bástya Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, infrakezeléssel, masszázs kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.31.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázs kuponnal, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.02.28.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, segway utalvánnyal, vezetett túrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.30. - 2018.02.28.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.30.

Szállodák Noszvaj környékén
Szent István Hotel Eger
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Kilátó Vendégház és Étterem Galyatető
A Kilátó Vendégház és Étterem a Mátra szívében, Galyatetőn várja vendégeit egyedülálló,...
Téli wellness (min. 2 éj)
10 éves a Tisza Balneum (min. 2 éj)
Húsvét (min. 2 éj)

NoszvajX