Kaló Vendégház Novaj

Kaló Vendégház Novaj
Kaló Vendégház NovajKaló Vendégház Novaj
Kaló Vendégház NovajKaló Vendégház Novaj

Kaló Vendégház Novaj bemutatkozása

A Kaló Vendégház Novajon, a Bükk hegység lábánál, Egertől délkeleti irányban 9 km-re, két domb völgyében fekszik. A községet az M3-as autópályáról a füzesabonyi elágazásnál lekanyarodva, illetve Mezőkövesd irányából közelíthetjük meg.
A Vendégház Novajon, az Imre út 30.

Margaréta Apartmanház Bogács - Napi árak reggelis ellátással
2024.05.01-ig
Margaréta Apartmanház Bogács
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Kaló Vendégház Novaj vélemények

Kiváló 2015. január 15.barátokkal járt itt
Tavaly májusban voltunk egy baráti társasággal a vendégház vendégei. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. A ház tiszta, tágas és nagyon jól felszerelt. A vendégházhoz kert is tartozik. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki pihenésre vágyik egy kellemes környezetben. A külön helység az épület végén, tökéletesen alkalmas egy nagyobb rendezvény lebonyolítására.
Kiváló 2015. január 15.barátokkal járt itt
Novaj mindig is a szívem csücske volt, egy gyönyörű bájos kis ékszerdoboz ez a település, telis-tele békés, barátságos emberekkel. Az egész falunak van valami utánozhatatlan és megfoghatatlan hangulata, ahol és amitől megnyugszik az ember lelke. Itt töltöttem el a barátaimmal, egy jó nagy csapattal egy hosszú hétvégét.
Kiváló 2014. április 24. járt itt
Egy csendes hétvégét kívántunk ketten eltölteni egy olyan helyen, amely nem zajos és nem nyüzsgő helyen van. Ismerős ajánlására választottuk a Kaló Vendégházat és jól választottunk! Kényelmes, jól berendezett, jól felszerelt szobát kaptunk, a szálláshely felszereltsége nem hagyott kívánni valót maga után.