Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta

4,3
az 1 nyíradony-tamásipusztai szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta
Borostyán Med Hotel Nyíradony-TamásipusztaBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen - Relax napok
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta vélemények

Átlagos 2021. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
A szálloda főúri kastély kinézetű, kristály-csillárokkal, meisseni porcelán-gyűjteménnyel, kitömött oroszlánokkal fogad. De már a parkoláskor megcsapott minket a sertésólak szaga a közeli házaktól. A szoba megfelelő, de a csak központilag szabályozható klíma kissé meghökkentő és elvesz a komfortérzetből.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
2021. július 20.a párjával járt itt
Ez évben másodjára jártunk, most sem működött a szobákban a kondicionáló! Igaz a legmelegebb napokban voltunk, mégsem teljesíttet a gépezett! Szóltunk. . azt mondták megnézik! Előző hónapban is jártunk itt, akkor sem működött megfelelően! Akkor is szóltunk! Kiváló hely egyébként, ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2021. július 12.a párjával járt itt
2021. június közepén jártunk férjemmel a Hotelben, mely gyönyörű kívülről és belülről egyaránt. A kert csodálatos! A szoba nagyon szép és kényelmes. A wellness és a kinti gyógymedence szuper! Az ellátás is kitűnő,a személyzet kedves,az étterem gyönyörű! A délutáni uzsonna a wellness részlegen nagyon finom volt.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2021. június 25.a párjával járt itt
Nem akarom elhumorizálni a dolgot, túlon túl is sok a fecske a Hotel körül. Napozást csak napernyő alatt, vagy hason fekve javaslom, háton fekve csak csukott szájjal. Kiváló wellness, kiváló szoba, kiváló ellátás, pihenésre és fürdésre kiváló hely. Ami különösen tetszett, az a pezsgős reggeli.
Kiváló 2020. január 31.a párjával járt itt
Sok jót olvastunk a Med hotelről gondoltam elmegyünk kipróbálni mi az igazság. Nagyon szépen megépített hotel tetszett a kialakítása mindenre gondoltak. Ami feltűnő volt, bár nem rég építették, de nem találtam semmi hibát, leszakadt karnis törött szék a wellnessbe is minden új volt nem volt algás és törött csempével se találkoztam.
Átlagos 2019. október 30.gyerekekkel járt itt
Környezet: Szeretnéd indokolatlanul gazdagnak érezni magad? Gyere ide! A környék kapukon kívüli gyalogos felfedezésétől eltekintettünk. Parkoló: Ingyen parkolhatsz, de a kocsid épségét nem garantálhatja senki. Szálloda: hivalkodó és ízléstelen, persze erre felkészültem a fotók alapján, mégis mély nyomot hagyott.
2019. május 30.gyerekekkel járt itt
Sok helyen megfordultunk már, de ilyen szép szállodában még nem voltam. Egy akciós oldalon vettem meg két éjszakára két felnőtt egy egy kisgyerek részére, de még igy sem a legolcsóbb helyek közé tartozik. A szobát 14 órától lehetett elfoglalni, mivel hamarabb érkeztünk, így szétnéztünk a szálloda körül.
Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - Külső képBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - WellnessBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - SzobákBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - BelsőBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - BelsőBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - SzobákBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - Külső képBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - Wellness
Kiváló 2019. április 1.a párjával járt itt
A külső környezet éa a kastély kontraszt nagyon éles ( romatelep - gyönyörűen parkosított szállás )A parkolás zárt szép körülmények között. Tiszta szoba, távirányítható redőnnyel. Étel felhozatal bőséges és finom , széles igényeket kielégít. A szállás és a körülmény nagyon jó, a személyzet segítőkész. Hátrány : a 4 yakuzzi egyike sem ment, a finn szauna első nap hideg volt.
Kiváló 2019. február 21.családjával járt itt
Nagyon szép már kivülről lenyűgöző az épület. Belül igazi kastélyban érezhette az ember magát. Nagyon kedves a személyzet mindenben segitettek. Az étkezés minősége és mennyisége is kiválló. Valószinű hogy nyáron visszatérünk, mert a park is csodállatos igy télen is, de nyáron még kellemesebb lehet ott sétálgatni. A délutáni uzsonna is nagyon egyedi.
Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2019. február 8.üzleti partnerrel járt itt
Céges konferenciára érkeztünk ide párommal, sok helyen jártunk már de elsőre nevettünk 1-2 dolgon, lásd 2 kitömött oroszlán a bejáratnál bent. Mivel ismerjük a tulajdonos gondolkozásmódját és életvitelét, elfogadtuk hogy itt minden az ő élgondolása alapján lett kialakítva, ami nem feltétlen egyezik a mi ízlésünkkel.