Kakukk Étterem Nyírbátor

Kakukk Étterem Nyírbátor
Kakukk Étterem NyírbátorKakukk Étterem Nyírbátor
Kakukk Étterem NyírbátorKakukk Étterem Nyírbátor

Kakukk Étterem Nyírbátor bemutatkozása

Nyírbátor város központjában 1905.-ben épült Védnöki Táblával kitüntett étterem, presszó és panzió
várja kedves vendégeit.

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Kakukk Étterem Nyírbátor vélemények

1947
2022. október 10.a párjával járt itt
A panzióban szálltunk meg, így kényelmes volt lesétálni az étterembe a vacsorához. Kevesen voltak, a csoportot későbbre várták, így hamar kaptunk enni-inni. A pincér kedves volt és tájékoztatott minket az italokról, ételekről. A borból kis kóstolót is kaptunk, hogy ízlik-e. Ízlett, így én a vörösből kértem, férjem a fehérből.
2055
Átlagos 2022. július 12.a párjával járt itt
A Kakukk étterem Nyírbátor központjában van, a fő parknak, térnek nevezhető centrum oldalán. Olvastam róla hideget, meleget, az ittjartam alapján vegyes a tapasztalat. Hát nézzük ebédtájt, nagy terem, aztán teljesen üres üljünk, ahová akarunk. Ülünk. Pincér jön, meg étlap is vele.
Kakukk Étterem Nyírbátor - EgyébKakukk Étterem Nyírbátor - EgyébKakukk Étterem Nyírbátor - EgyébKakukk Étterem Nyírbátor - BelsőKakukk Étterem Nyírbátor - EgyébKakukk Étterem Nyírbátor - MosdóKakukk Étterem Nyírbátor - MosdóKakukk Étterem Nyírbátor - Étel/italKakukk Étterem Nyírbátor - BelsőKakukk Étterem Nyírbátor - Étel/italKakukk Étterem Nyírbátor - BelsőKakukk Étterem Nyírbátor - EgyébKakukk Étterem Nyírbátor - EgyébKakukk Étterem Nyírbátor - BelsőKakukk Étterem Nyírbátor - BelsőKakukk Étterem Nyírbátor - Külső kép
Szörnyű 2019. január 10.gyerekekkel járt itt
Tegnapi napon egy 25 fős társasággal mentünk be az étterembe egy temetés után. Az asztalokat nekünk kellet átrendezni,hogy elférjünk. Több pincér is volt. Csak mi voltunk az étterembe. A rendelések fele lemaradt a teához nem adtak első körben cukrot és citromot. Külön kellet kérni. Több személyes tálakat kértünk nem kaptuk meg mindet de jobb is volt.
1947
2018. január 15.barátokkal járt itt
Mintha múzeumba léptünk volna! Korabeli képek a falon, bútorok, tálalószekrény porcelánokkal, kupák és kényelmes asztalok, székek. Az étlap bőséges választékot mutat. A helyhez hűen, Báthory-tálat kértünk, mely 2 személyes, de 3 személynek is elegendő. Minden finom és frissen készült.
Szörnyű 2015. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Már a belépéskor a pincér nem volt tisztában azzal, lehet -e szép kártyával fizetni. Miután leültünk és rendeltünk, hamarosan visszatért, hogy nem tud vagy inkább nem akar(! ! ! ) szabolcsi töltött káposztát hozni. Már ezután fel kellett volna állnunk, ez is sok mindent elárult a helyről. Mindenesetre a leveseket megvártuk.
Kiváló 2014. november 15.családjával járt itt
Nyírbátor szívében található színvonalas étterem várja a vendégeket. Számtalan alkalommal jártam már itt: családdal, osztàllyal, násznéppel és barátokkal egyaránt. Az ételek finomak, kiadósak, a színvonal remek. Az étterem hangulata, berendezése is hívogató.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
Gyenge 2013. december 27.barátokkal járt itt
Ritka, hogy egy hely úgy igazán rossz legyen. Csapnivaló. Általában vannak értékelhető pontok mindenütt. Na jó, itt is vannak. Mindazonáltal a hely, az katasztrófa. A leves elsózva, a mártások porból, legyen szó desszertről vagy sültről, a harcsa pangasius. A nem túl magas színvonalú magyar fősodor alatt van ez a hely rendesen.
Kakukk Étterem Nyírbátor - Külső kép
Kakukk Étterem Nyírbátor a térképen
4300 Nyírbátor Szabadság tér 21.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar