Bástya Wellness Hotel Nyírbátor

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor
Bástya Wellness Hotel NyírbátorBástya Wellness Hotel Nyírbátor
Bástya Wellness Hotel NyírbátorBástya Wellness Hotel Nyírbátor

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor bemutatkozása

Nem messze Nyírbátor városközpontjától található a Wellness Hotel Bástya, amely családi vállalkozásként csaknem 20 éve várja vendégeit és rendszeres felújításokkal szolgálja ki az igényeket.

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor vélemények

2016. február 15.a párjával járt itt
Nagyon jol éreztuk magunkat,kedves személyzet,csak egy dolog ami nem tetszett a furdoszobai buzz ,ami a lefolyoszag volt.Jo lenne ha megoldanák,mivel mi a 12-es szobaban voltunk elszállásolva és igencsak lehetett érezni a kellemetlen szagot.tisztelettel
2016. február 14.a párjával járt itt
Köszönjük a szívélyes fogadtatást, Jól éreztük magunkat! Hangulatos hely, és a személyzet kiváló! További sikerekben gazdag szép napokat kívánunk mindenkinek!
2016. január 7.gyerekekkel járt itt
2015 decemberében jártunk a Hotelben,unokákkal. A szálloda szép,egyedi stílusú. Mindennel elégedettek voltunk,a személyzet kedves,az étkezések bőségesek, és finomak. A wellness is megfelelő volt számunkra. Jó kikapcsolódási lehetőséget biztosít még a Sárkányfürdő közelsége. Valószínűleg visszatérünk, csak ajánlani tudom másoknak is!
2016. január 4.gyerekekkel járt itt
- A szobában a tetőtéri ablakból csöpögött a pára a fejünkre, mivel alatta volt az ágy. A legnagyobb probléma a szobában nem lehetett szellőztetni mert az ablakok be voltak szegelve.
+ A személyzet munkájával teljesen elégedettek voltunk. Köszönet érte. A szilveszteri buli remek volt. Minden kívánságunkat teljesítették a recepciós hölgyek.
2016. január 4.a párjával járt itt
A személyzet mérhetetlen kedvessége, figyelmessége. Mindent megpróbáltak megtenni annak érdekében, hogy a vendégek jól érezzék magukat. Egy kicsit hiányoltuk a reggelik változatosságát. Talán jobban figyelhetnének a városban lévő kulturális eseményekre és a szállóvendégeknek ezekre történő beszervezésére.
Kiváló 2015. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Három napos tartózkodásunk alatt maximálisan megvoltunk elégedve mindennel. Szívélyes fogadtatás, szépen berendezett szobák, remek kiszolgálás, pazar étkezések.
2015. május 11.egyedül járt itt
Kellemes kisvárosban a hely adta lehetőségekkel élő családi vállalkozásban működtetett szálloda. Az elhelyezkedés és a konyha kiváló, rengeteg a kellemes meglepetés a szálloda részéről. A személyzet rugalmas, profi. A wellness nem az igazi és a parkolási lehetőség sem, azonban városlátogatáshoz egyébként ideális a hely.
Átlagos 2015. január 5.a párjával járt itt
Szilveszteri csomagot foglaltunk. Nem először jártam itt, ezért mertem ajánlani páromnak, hogy töltsük el itt a szilvesztert. 2010-ben egy másik portálon így értékeltem ezt a helyet: "Impozáns, szépen bútorozott szálláshely. Kedves, segítőkész személyzet. Remek szakács, nagyon finom és nagy adag ételek! Kiváló wellness-részleg.
2014. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves és készséges volt a személyzet, a szobák kényelmesek és tiszták. Problémát jelentett viszont, hogy a négy szobából a két első emeleti, közvetlenül utcára néző késő estig és kora hajnaltól nagyon zajos volt, a meleg miatt viszont nem tudtuk csukva tartani az ablakokat.
Szörnyű 2014. április 24. járt itt
Tisztaság a szobában és a furdoszobában egyenlo a nullával. Megérkezéskor por mindenutt a szobában. Koszos szonyegek a furdoben. Áz ajtót a furdóbe nem lehetett zárni - mellesleg a wc is ott volt. A plafonon darabokban áll a penész. A klíma rettenetesen hangosan zúg. A szobai széf nincs semmihez rogzítve - inkább nem használtuk.
Bástya Wellness Hotel Nyírbátor a térképen
4300 NyírbátorHunyadi u.10.
+36 42 281657
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem