Bástya Wellness Hotel Nyírbátor
4300 Nyírbátor, Hunyadi u.10.

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor a térképen

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor értékelése:

2. helyezett a 8 nyírbátori szállás közül
67. helyezett Észak Alföldön - 659 szállás közül

Akciós csomagok

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor bemutatkozása

Nem messze Nyírbátor városközpontjától található a Wellness Hotel Bástya, amely családi vállalkozásként csaknem 20 éve várja vendégeit és rendszeres felújításokkal szolgálja ki az igényeket.

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor képei

Bástya Wellness Hotel Nyírbátor vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon kellemes hosszú hétvégét töltöttünk a szállodában. Rendkívül udvarias személyzettel találkoztunk. Az ételek kifogástalanok és bőségesek voltak. Családias hangulat vett körük minket. A személyzet mindig megkérdezte, hogy mit szeretnénk enni. Ilyenben még sehol nem volt részünk, pedig gyakori utazók vagyunk.
2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 16.
Nagyon kellemes és szép hétvégét töltöttünk kettesben a Bástya Wellness Hotelben. A szoba gyönyörű volt és tiszta. A személyzet nagyon kedves, mosolygós, közvetlen és segítőkész volt.Az ételek finomak és bőségesek voltak. Az idő nem kedvezett nekünk, de így is nagyon kellemesen töltöttük el ezt a pár napot. Köszönjük. Noémi és Gyula
Válasz az értékelésre - 2016. február 18.
Kedves Noémi és Gyula!

Örömmel olvastuk, hogy kellemesen teltek az itt töltött napok.
Reméljük, hogy a közeljövőben újra vendégeinkként köszönthetünk benneteket!

Üdvözlettel: Bástya Wellness Hotel csapata
(Wellness Hotel Bástya) (Bástya Wellness Hotel)

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 30.
Három napos tartózkodásunk alatt maximálisan megvoltunk elégedve mindennel. Szívélyes fogadtatás, szépen berendezett szobák, remek kiszolgálás, pazar étkezések.

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 12.
Kellemes hetveget toltottunk el ebben a szallodaban. A recepcios holgy kedvessege manapsag ritkasag,szolgalatkeszseget ezuttal is koszonjuk. A wellnessz reszt is kihasznaltuk,nagyon jol ereztuk magunkat,A svedasztalos reggeli minden igenyt kielegitett. Egyetlen dolog ami zavart az a jakuzziban erezheto dohos peneszszag valamint nehany pokhalo a szobaban,ez persze nem azt jelenti hogy a kozeljovoben nem szeretnenk ujbol ellatogatni ide!
2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 20.
Elmondhatatlan, az élmény, amit tapasztaltunk. Már megérkezésünkkor barátságos, kedves, segítőkész személyzet fogadott minket. Több szoba közül választhattuk ki a nekünk megfelelőt. Szobái tiszták és kellemesek. A reggeli választékos és bőséges. Az ott tartózkodásunk alatt, mindennel maximálisan megvoltunk elégedve. A Hotelt mindenkinek csak ajánlani tudom!
2013. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 11.
Az ország másik végéből látogattunk el a Bástya Wellness Hotelbe, de megérte a hosszú autóutat. Kaptunk egy hatalmas családi szobát, amiben benne volt minden: hűtő, lcd tv, mesecsatorna a gyerekeknek. Az étteremben akkora adag reggelit kaptunk, hogy szinte nem is volt szükség ebédre! A gyerekeket alig lehetett kiparancsolni a medencéből.
2013. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. február 25.
Még soha nem jártam Nyírbátorban, de nagyon kellemes emlékeim lesznek róla:a város csodálatos, a szálloda nagyon szép kivül-belül és árban is elfogadható,a wellness pedig hát maga volt a paradicsom! Másnak is ajánlani fogom!
Válasz az értékelésre - 2013. február 28.

Köszönjük, megtisztelő sorait.
Reméljük mielőbb visszatérnek.
Bíró Rita (Bástya Wellness Hotel)
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 2.
Egy éjszakát töltöttem kis feleségemmel a hotelben, de minden szuper volt! Udvarias fogadtatás, tágas tiszta szoba, bőséges reggeli. Közel a város központhoz, csendes környezet.A szobaára ?? olyan baráti, hogy szinte a mai világban hihetetlen. Mindenkinek ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2013. február 14.

Köszönjük pozitív véleményét.
Kovács Diána (Bástya Wellness Hotel)
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 2.
A fogadtatás átlagon felüli.
Családias hangulat,a hotelben,és a hozzátartozó étteremben egyaránt.
Az étterem és az ételek tökéletes!
A személyzet készséges,wellness részleg nagyon jó!
Mindenhol nagyon ügyelnek a tisztaságra!
Nagyon jól éreztem magam.
Ár érték arányban kiválló.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2013. február 7.

Köszönjük megtisztelő sorait.
Reméljük mihamarabb visszatérnek.
Kovács Diána (Bástya Wellness Hotel)

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 29.
Először döntöttünk úgy a párommal, hogy ellátogatunk a Nyírségbe, így esett a választásunk a Bástya Wellness Hotelra, ahol nagyon kellemesen éreztük magunkat. Egy hatalmas szobát kaptunk, ami olyan volt mint egy uralkodói lakosztály. A wellnesstől kezdve az étkezésekig mindennel nagyon meg voltunk elégedve, a házigazda vendégszeretete és az alkalmazottak segítőkészsége pedig példaértékű.
Válasz az értékelésre - 2013. február 2.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen kedves sorait. Reméljük mihamarabb visszatérnek.
Bíró Rita (Bástya Wellness Hotel)

Nyírbátor
2-4 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ajándék csoki bekészítéssel, egy alkalommal forralt borral, korlátlan tea és kávé fogyasztással, fürdőbelépővel, szaunatörölköző és fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Termál Apartman Hotel
Nyírbátor
2 nap/1 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 22.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálaesttel, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Divinus
Debrecen
2-3 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, szaloncukor bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, vezetékes és Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Stop Panzió
Debrecen
6 nap/5 éjszaka 5.690,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, internettel
Érvényes: 2021.10.03-ig
M37 Apartman
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Nyírbátor
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, bekészítésekkel, fürdőbelépővel, wellness élményekkel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Nyírbátor környékén
Hotel Divinus Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Lycium Debrecen
A Hotel Lycium 2006 augusztusában megnyitott szálloda, amely Debrecen belvárosában található,...
Ünnepi karácsony (min. 2 éj)
Téli relax napok (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

NyírbátorX