Sárkány Apartman & Kemping Nyírbátor

Sárkány Apartman & Kemping Nyírbátor
Sárkány Apartman & Kemping NyírbátorSárkány Apartman & Kemping Nyírbátor
Sárkány Apartman & Kemping NyírbátorSárkány Apartman & Kemping Nyírbátor

Sárkány Apartman & Kemping Nyírbátor bemutatkozása

A Sárkány Apartman & Kemping igazi zöld sziget a szürke hétköznapokban. A fürdő a kempingtől csupán néhány méterre van, így ideális kiindulópont az ideérkező vendégeknek. A szálláshely területe is kínál programlehetőségeket, hiszen játszótér, horgászati lehetőség, grillező-szalonnasütő helyek, strandröplabda pálya és focipálya várja a vendégeket.

4Szolgáltatás
Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Sárkány Apartman & Kemping Nyírbátor vélemények

2023. augusztus 26.barátokkal járt itt
A kemping a fürdő mellett található. A kemping az éjszakák számával azonos belépést biztosít Több medence található és wellness részleg. Nagy területen fekszik. Nem volt tömeg, nem kellett sokat várni a délben elfogyasztott lángosra. Az apartmanban kényelmesen elfértünk. Megtaláltuk mindent amire szükségünk volt. Jól éreztük magunkat.
Átlagos 2019. június 17.a párjával járt itt
Az apartman nem volt kitakarítva, a szekrények polcai rettenetesen porosak voltak. A nyugodt pihenés alapfeltételei nem voltak biztosítva, mivel az 1. apartman előtti területen közvetlenül az apartman terasza elé állítják be az érkező lakókocsikat, csak egy alacsony sövény választja el a terasztól, így minden beszélgetés áthallatszik, amit megpróbáltunk némi zenével ellensúlyozni.
Kiváló 2019. május 29.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek voltunk ebben a kedves csöndes kis apartmanban. Nagyon jó időt fogtunk ki, így a házhoz szállított reggelit és vacsorát
a fedett teraszon fogyasztottuk el. A mellette levő gyógyfürdő kiváló víze jó közérzetet biztosított, igy nagy sétát tettünk a horgásztó körül.
Sárkány Apartman & Kemping Nyírbátor - KörnyékSárkány Apartman & Kemping Nyírbátor - Medence/kertSárkány Apartman & Kemping Nyírbátor - VendéglátásSárkány Apartman & Kemping Nyírbátor - Egyéb
Kiváló 2018. május 13.barátokkal járt itt
A kemping területe rendezett, szép. Közel van a strand 220méter. A személyzet kedves, segítőkész. Nagyon jó megoldás, hogy az ételt meg lehet rendelni és kihozzák a házakhoz ahol laktunk a campingben. Az apartman tiszta volt, amit nagyon kifogásoltunk az az ágyon a matrac. Nagyon puha ,kényelmetlen volt ! ! ! Cserélni kellene! ! !
Sárkány Apartman & Kemping Nyírbátor - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. november 3.családjával járt itt
Autópályán kiválóan megközelíthető , csak az utolsó pár km zotykolodos. Remek kemping, mindenütt elektromos kiállasok, szép, karbantartott, tiszta tusolok , WC-k, tökéletes biztonság. Oktober végén voltunk , mi a csendet és nyugalmat szeretjük . Ez tökéletesen meg volt. Közelben a városközpont,tulajdonképpen minden van, ami kell.
2017. augusztus 31.a párjával járt itt
Második alkalommal voltunk a kemping vendégei, ami csendes, szép környezetben lett kialakítva. Kellemes, nyugodt hely. Az apartman kellőképp felszerelt, kényelmes. Az étkezési lehetőség nem hotel szintű, de elfogadható áron átlagos minőségű nagy adagokat kaptunk. A személyzet kedves, udvarias.
2017. március 6.a párjával járt itt
A szállás pontosan megfelel az ismertetőben leírtaknak, kivétel, hogy a fürdő, nem közvetlen módon közelíthető meg, csak elhagyva a kemping területét, közúton, a főbejáraton át. Ez macerásabb és hosszabb is, mint a jelenleg csukott, a kemping és a fürdő közt lévő kapukon át lenne.
Kiváló 2017. március 5.a párjával járt itt
Két éjszaka teljes kényelembe a reggelit hozták az Apartmanba. csend és nyugalom teljes kikapcsolódás.
A fürdőbe hiányoltuk a személymérleget és a pihenőt a Szauna után jólesett volna. AJÁNLOM ANNAK AKI CSENDRE VÁGYIK ÉS NYUGALOMRA
-Mindenki figyelmébe ajánlom a Panoptikumot, hatalmas élmény volt vendégségbe lenni a Báthoriak- nál!
Sárkány Apartman & Kemping Nyírbátor - Külső képSárkány Apartman & Kemping Nyírbátor - WellnessSárkány Apartman & Kemping Nyírbátor - WellnessSárkány Apartman & Kemping Nyírbátor - EgyébSárkány Apartman & Kemping Nyírbátor - Környék
2016. október 8.gyerekekkel járt itt
Még jó, hogy október elején és hétköznap voltunk itt, különben biztosan nagyon zajos lenne! A szomszédék tévéjét így is hallgathattuk esténként. A szoba nagyon szűk, nincs éjjeliszekrény (nem is férne be! ), az ágy kényelmetlen 2 főnek. A matracot sem tudtuk kivenni, hogy hátha úgy kényelmesebb lett volna, mert nincs hely.