John Bull Pub Nyíregyháza

3,9
a 112 nyíregyházi étterem közül
kocsma, pub, kifőzde, szálláshely étterme
John Bull Pub Nyíregyháza
John Bull Pub NyíregyházaJohn Bull Pub Nyíregyháza
John Bull Pub NyíregyházaJohn Bull Pub Nyíregyháza

John Bull Pub Nyíregyháza bemutatkozása

Nyíregyháza főterén található Korona Hotel vendégbarát étterme, a John Bull Pub szeretettel várja a nemzetközi és magyaros ízeket kedvelő vendégeket.

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - All inclusive
Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

John Bull Pub Nyíregyháza vélemények

2023. május 16.barátokkal járt itt
Nyíregyháza- séta és étterem keresés. . . Ismerősöm ajánlására egy finom eperkrém levest, és kijevi jérce mellett ettem vegyes körettel és az ismerősöm- brassói apropecsnyét káposzta salátával. kint a levegőn. Napsütéses hétköznap volt. . Nem sokan sétáltak a városban. . .
1947
Átlagos 2023. április 19.a párjával járt itt
A szálláson e helyet ajánlották, de nekünk nem jött be. Tanuló pincér lány jött oda hozzánk rágózva. Férjem szóvá tette, így elment a kitette a rágót. A helyzet nem sokat javult, mert annyira halkan beszél, hogy alig hallani, a kérdésekre nem igazán tud válaszolni. Miután éhesek voltunk rendeltünk.
John Bull Pub Nyíregyháza - EgyébJohn Bull Pub Nyíregyháza - EgyébJohn Bull Pub Nyíregyháza - Egyéb
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Kiváló 2020. február 18.a párjával járt itt
Nyíregyházi sétánk végén olyan vendéglátó helyet kerestünk, ahol gyorsan, jót, kedvező áron tudunk ebédelni. A pub a főtértől pár lépésre van, A és B menüt kínálnak. A B menü 1390, az A 1190 Ft. Mi B menüt választottunk. A csontleves csigatésztával megfelelő hőmérsékletű volt, mire megettük, hozták a frissen kirántott, sajttal, sonkával, lila hagymával töltött Fáy szeletet, rizibizivel, csemege uborkával.
Átlagos 2015. május 17., kollégákkal járt itt
A John Bull Pub a szállásunkként szolgáló Korona Szállóhoz kapcsolódó pub-étterem, amelyet nemcsak a sétálóutcáról, hanem közvetlenül a szállodából, a recepcióval szemben nyíló ajtón keresztül is meg lehet közelíteni.
John Bull Pub Nyíregyháza - Külső képJohn Bull Pub Nyíregyháza - Étlap/itallapJohn Bull Pub Nyíregyháza - Külső képJohn Bull Pub Nyíregyháza - Étel/italJohn Bull Pub Nyíregyháza - Étel/italJohn Bull Pub Nyíregyháza - Étel/italJohn Bull Pub Nyíregyháza - Külső képJohn Bull Pub Nyíregyháza - Külső képJohn Bull Pub Nyíregyháza - BelsőJohn Bull Pub Nyíregyháza - BelsőJohn Bull Pub Nyíregyháza - BelsőJohn Bull Pub Nyíregyháza - BelsőJohn Bull Pub Nyíregyháza - BelsőJohn Bull Pub Nyíregyháza - Külső képJohn Bull Pub Nyíregyháza - Külső kép
2013. október 9.barátokkal járt itt
Alapvetően ellenszenvezek mindenféle franchise rendszerrel, mert szeretem az egyediséget. Mindazonáltal hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem éreztem jól magam eddig a John Bull Pubokban, melyek közül igen sokat volt alkalmam meglátogatni a kilencvenes évek középtől máig. Hasonló a helyzet a Belgian Beer Café lánccal.
John Bull Pub Nyíregyháza - Étel/ital
Kiváló 2013. június 20.egyedül járt itt
Nagyon hangulatos hely,kiülési lehetőség a Pub előtt a térre, díszkivilágítással körben az asztalok körül,este élőzene szolgáltatással mindenféle stílusban. Nagyon jól szórakoztam. A kedves,barátságos kiszolgálással és az ételekkel, innivalóval meg vagyok elégedve.
John Bull Pub Nyíregyháza a térképen
4400 NyíregyházaDózsa György út 1.
• ingyenes WIFI • billiárd, darts • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín
H-V
magyar
grill ételek
Zene
Élőzene: cigányzene, country, folk, könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, rock
Gépzene: könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
1800 Ft (kb. ár)
Paulaner csapolt,Guinness üveges