La Terazza Pizzeria Italiana Nyíregyháza

3,9
a 112 nyíregyházi étterem közül
étterem, pizzéria, vendéglő
La Terazza Pizzeria Italiana Nyíregyháza
La Terazza Pizzeria Italiana NyíregyházaLa Terazza Pizzeria Italiana Nyíregyháza

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - All inclusive
Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

La Terazza Pizzeria Italiana Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2023. július 31.a párjával járt itt
Párommal rendszeresen járok ebbe az étterembe. Az ételek minősége és íze kifogástalan, a pincérek nagyon kedvesek! Barátságos árak. Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2021. május 20.gyerekekkel járt itt
Kifogástalan kiszolgálás a pincérek pörgősek és precízek. Hangulatos mediterrán jellegű hely. Az általunk fogyasztott ételek ízletesek,visszaadják az igazi olaszos ízvilágot,nem kis adagokban! Gyönyörű környezet a csónakázó tó partján, ahol megcsodáltunk egy vadkacsa családot párnapos kiskacsákkal. Egyszóval mindenkinek csak ajánlani tudom!
La Terazza Pizzeria Italiana Nyíregyháza - Étel/italLa Terazza Pizzeria Italiana Nyíregyháza - Étel/italLa Terazza Pizzeria Italiana Nyíregyháza - EgyébLa Terazza Pizzeria Italiana Nyíregyháza - Étel/italLa Terazza Pizzeria Italiana Nyíregyháza - Egyéb
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
2020. február 20.a párjával járt itt
A tóparton található étterem fűtött teraszán ültünk le, kilátással a tóra. Sok időnk nem volt a tavat nézni.
A megrendelt pizzát nagyon gyorsan megkaptuk. Igazi olaszos vékonytésztás, kellően ropogós volt.
Itthoni viszonylatban átlag feletti.
A kiszolgálás is megfelelő és pörgős volt.
Gyenge 2019. szeptember 27.a párjával járt itt
Egyetlen pozitívum, hogy nem kellett sokat várni az ételre. Asztalteritő maradékos, ár-érték arányban pesti viszonylatban is drága.
Egy egyszerű tejszines tészta gombával és sonkával 2100ft, és semmi extrát nem tartogat. Fizetésre sokat kellett várni, 1 pincérfiú kivételével egyikük sem volt annyira aktív.
Nem ajánlom senkinek, visszatérni nem fogunk.
2019. szeptember 24.barátokkal járt itt
Napos szeptemberi hétköznap jártam ott a barátnőmmel. Igen fáradtak és éhesek voltunk. Gyors kiszolgálás, finom pizza és limonádé. hamar elverte az éhségünket. Kellemes volt a kockás abroszos asztalnál ülve gyönyörködni a kilátásban. Igen kellemes hely volt. Sokáig elüldögéltem volna ott, annyira nyugodt és csendes hely volt.
2018. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Családi nyaralás alkalmával kerültünk Nyíregyházára. Az éttermet interneten már korábban kinéztük,mivel olasz étteremben még nem jártunk. Szép helyen van , csend vízpart,vadkacsák. A kiszolgálás udvarias , mosolygós és gyors. Család barát. Az ételek finomak, bőségesek. A tálalás ízléses, a mosdó tiszta , tágas.
Szörnyű 2018. július 19.családjával járt itt
Soha többet. Négy asztalnál vannak vendégek. Két felszolgáló. Az egyik a pultnál netezik, a másik 20perc alatt sem talál oda az asztalhoz. A mosdóban nincs sem kézszárító, sem törölköző. Reklamációkra a válasz: Kevesen vagyunk, nincs időnk. Még elnézést sem kértek. Vajon mi lehet olyankor amikor vannak vendégek? El sem tudom képzelni. Biztosan nem jövünk többet.
Szörnyű 2017. szeptember 14.a párjával járt itt
Először és utoljára jártunk itt. Bár az étterem fekvése nagyon jó, sem a kiszolgálással sem az étellel nem voltunk elégedettek. Igaz nem pizzát ettünk hanem tésztafélét bevallom én még ilyen kis adagot nem láttam sehol. Ezért a 10 szem ravioli-ért a 2500 ft igencsak húzós volt.
Kiváló 2017. március 29.egyedül járt itt
Felszolgálás 5 ös, kedvesek és udvariasak voltak, tudnak mosolyogni. A konyha 5 ös, külön élmény hogy belátni a konyhára. :) Utánozhatatlan, vékony pizzatészta. És még házhoz szállítást is vállalnak. Árai lehet azért erősebbek mint a város pizzázói, mert ez igazi minőség, és Sóstó szívében kapott helyet az étterem. Csak így tovább, mindenkinek ajánlom. Imádom :)
Kiváló 2017. március 22.a párjával járt itt
Nyíregyháza legjobb pizzázója - gyönyörű környezetben. Udvarias, kedves, gyors kiszolgálás hatalmas pizzákkal, mindez megspékelve hangulatos zenével. :)
Nyáron imádunk kiülni a tó partjára, télen pedig a fűtött,fedett terasz helyiségbe. Az árak városi viszonylatban teljesen átlagosak. Igen kedvelt hely, így talán érdemesebb előre asztalt foglalni.