Sóstó Étterem Nyíregyháza

Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Sóstó Étterem Nyíregyháza vélemények

Átlagos 2023. november 22.családjával járt itt
Nem is olyan régen olvastam, hogy az étterem séfhelyettese, segítőjével nyerte meg a Bocuse dOr európai döntőjét, és majd további versenyeken is részt vesz. Az étterem előtt látható is néhány elismerés a konyháról. A konyha kiválóságához semmi kétség sem fért, két éve az egyik legkiemelkedőbb kulináris élményt nyújtotta nap mint nap.
Sóstó Étterem Nyíregyháza - Egyéb
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Kiváló 2020. február 22.a párjával járt itt
A Hunguest Hotel Sóstó éttermét a szállodai félpanziós étkezés keretében vettük igénybe, azonban az itt tapasztalt magas színvonal megér egy külön értékelést. Az étterem hatalmas üvegablakaiból a fürdő előtti parkban lehet gyönyörködni. A berendezés nincs túlbonyolítva, egyszerű, letisztult. És a lényeg: a vendéglátás!