Vadász Csárda Nyíregyháza

Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Vadász Csárda Nyíregyháza vélemények

Szörnyű 2019. szeptember 15.a párjával járt itt
Nyár közepén voltunk ott. Árnyékban kb 38°c volt, az étteremben sem klíma, de még egy ventillátor sem volt. Mivel nyitva volt az összes ajtó így tele volt léggyel az étterem. A pincér már az első pillanattól nem volt szimpatikus, b. nkó volt és lassú a kiszolgálás.
Átlagos 2019. augusztus 5.barátokkal járt itt
Egy péntek estebédre tértünk be baráti társaságban(4 fő). 2asztalnál voltak vendégek, egyébként a hatalmas étterem kongott az ürességtől. Aperitifet is választottunk, amiről később derült ki, hogy elfogyott. Ketten orja levest kértünk, ami sokadik napos lehetett, mert enyhén savanykás íze volt. .
2019. január 13.családjával járt itt
Finomak és bőségesek voltak az ételek (magyaros, házias ízek), jó volt a kiszolgálás, a pincér nagyon szimpatikus volt. Tiszta volt a környezet, összességében ár-érték arányban is jónak mondható az étterem. Máskor is szívesen visszamegyünk, ha úgy adódik. Bátran ajánlom mindenkinek, aki egy nyugodt, csendes, kellemes étteremre vágyik és egyszerű, de finom ételekre.
Gyenge 2018. május 15.gyerekekkel járt itt
Kisgyerekes családdal voltunk ebédelni hétfői napon. Parkolás a tűző napon, főútvonal mellett. Kb. 1 órát vártunk az étel felszolgálására. A gyerekek már nagyon türelmetlenek voltak,csak egy szakács van mondták. A harcsapaprikásnak köze nem volt a harcsához. Ízhatása gyenge. A kétszemélyes tál bőséges volt.
Kiváló 2018. január 6.családjával járt itt
Már többször jártunk itt és mindig kifogástalan volt az étel minősége. Mindig követjük a felszolgáló tanácsát és eddig sose csalódtunk. Kiszolgálás kedves, mosolygós, csak ajánlani tudom.
Kiváló 2017. december 6.családjával járt itt
A családommal jártunk az étteremben egy születésnap alkalmával. Az ételek egytől egyig kifogástalanok voltak és a személyzet nagyon figyelmes. A tortát kérés nélkül szervírozták és még egy szülinapi dalt is lejátszottak hozzá ami még meghittebbé tette az estét. Nagyon jól éreztük magunkat és biztosan állíthatom ,hogy visszajáró vendégek leszünk. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Átlagos 2017. október 28.barátokkal járt itt
A Főiskolai csoporttársaimmal kajáltunk itt, de mi a levesekben nagyon nagyot csalódtunk! Számunkra gyengék voltak, a húsleves nem volt friss az orja leves meg olyan volt mintha pörköltet engedtek volna fel vízzel és azt szolgálták fel! (Ez egy szakács véleménye!
Vadász Csárda Nyíregyháza - Külső képVadász Csárda Nyíregyháza - Külső kép
Kiváló 2017. október 15.családjával járt itt
A szomszédvárban tett kirándulás során - enni itt is kell - felkiáltással térünk be. Az ittjartam. hu irói szerint a helyi ezüstérmes,hát lássuk,megérte e kiautózni Sóstóra. (meg! )
A főutvonal mellett van,megközeliteni könnyű,szerencsére parkolni is! Nem sokan vagyunk,rajtunk kivűl még 2 asztal foglalt. Érkezés 13.
Vadász Csárda Nyíregyháza - Külső képVadász Csárda Nyíregyháza - BelsőVadász Csárda Nyíregyháza - BelsőVadász Csárda Nyíregyháza - BelsőVadász Csárda Nyíregyháza - BelsőVadász Csárda Nyíregyháza - BelsőVadász Csárda Nyíregyháza - Étel/italVadász Csárda Nyíregyháza - Étel/italVadász Csárda Nyíregyháza - Étel/italVadász Csárda Nyíregyháza - BelsőVadász Csárda Nyíregyháza - BelsőVadász Csárda Nyíregyháza - BelsőVadász Csárda Nyíregyháza - Étlap/itallapVadász Csárda Nyíregyháza - Külső képVadász Csárda Nyíregyháza - Külső képVadász Csárda Nyíregyháza - Étlap/itallapVadász Csárda Nyíregyháza - Külső képVadász Csárda Nyíregyháza - Étlap/itallapVadász Csárda Nyíregyháza - Étlap/itallapVadász Csárda Nyíregyháza - Étlap/itallapVadász Csárda Nyíregyháza - Étlap/itallapVadász Csárda Nyíregyháza - Étlap/itallapVadász Csárda Nyíregyháza - Étlap/itallapVadász Csárda Nyíregyháza - Külső kép
Kiváló 2017. augusztus 1.családjával járt itt
Közel lakunk a csárdához, ezért egy családi esemény kapcsán ide jöttünk ebédelni. Voltunk már itt régebben is, de akkor valahogy nem éreztük ott jól magunkat. Most viszont egy kellemes, kicsit retrós hely fogadott bennünket, piros kockás abroszokkal. A kiszolgálás gyors volt, a frissen sültre sem kellett 10 percnél tovább várnunk.
Vadász Csárda Nyíregyháza - Étel/italVadász Csárda Nyíregyháza - Étel/ital
2017. május 29.a párjával járt itt
Ittjartam. hu ertekelesei alapjan valasztottuk a helyet. Olyan lehetoseget kerestunk, ami kozel van az allatkerthez. Harcsahalaszle kivalo, passzirozott nem bajai ar-ertek aranyban szinten kivalo 1200 Ft kis bogracs leves. Szarvaspori kicsit olajosra sikeredett de ezt leszamitva izletes volt. Leves+szarvaspor+ubisali+uditok+palacsinta 5200 Ft, nagyon barati.