Hotel Barbizon Nyíregyháza ★★

Hotel Barbizon Nyíregyháza
Hotel Barbizon NyíregyházaHotel Barbizon Nyíregyháza
Hotel Barbizon NyíregyházaHotel Barbizon Nyíregyháza

Hotel Barbizon Nyíregyháza bemutatkozása

A Hotel Barbizon egyedi és utánozhatatlan. Igazi 3 in 1: hotel, klub, színház. Idilli környezetben, a strandfürdő mögötti fenyőfaligetben helyezkedik el. Szállodánk 18 kényelmes, zuhanyzós vagy fürdőkádas szobával várja a vendégeket.
Szállóvendégeink a nap 24 órájában díjmentesen igénybe vehetik a szaunát és a szabadtéri termálmedencét.

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - All inclusive
Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Hotel Barbizon Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2022. január 15.családjával járt itt
Nagyon kedves, rugalmas a személyzet
Nagyon jó, hogy a hotelnek vannak saját medencéi is, és hogy a strand mellett van.A reggeli nagyon finom. Aki szeret fürdeni, az mindenképpen ltogasson el ide.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 35 hasznos szavazat
Kiváló 2018. május 18.gyerekekkel járt itt
Nem vagyunk sehol visszajáró vendégek, ez a hely kivétel. Ha egyszer voltál itt, visszahúz. Ne várj luxusszállodát, ez vhogy egy külön kategória. Egyedi és utánozhatatlan hangulattal. Mi először a főépületben aludtunk, most pedig a kerti lakban. Az udvaron már építettek egy kis úszó-és gyerekmedencét is, aminek biztosan sokan örülnek.
Hotel Barbizon Nyíregyháza - Külső képHotel Barbizon Nyíregyháza - Külső képHotel Barbizon Nyíregyháza - Medence/kertHotel Barbizon Nyíregyháza - Belső
2018. május 18.gyerekekkel járt itt
Mint szálláshely nem ad túl sok szolgáltatást, de árban sincs elszállva. A recepciósok furán egykedvűek, de azért segítőkészek. Az elhelyezkedés nagyon jó. Szép és hangulatos a kert. Áprilisban még nem voltak programok, de nyáron gondolom nem a zavartalan alvásról szólnak az éjszakák . . . elnézve a hatalmas bárt és kerthelyiséget.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 6.a párjával járt itt
Tavaly télen voltunk itt, nagy hóban, hidegben. A kültéri medence valami csoda :) kint szakad a hó, a medencében pedig csobog a melegvíz, egy pohár borral a kézben nagyon élvezetes a szemben lévő fákra kifeszített kivetítőn meccset nézni :) Az éjszakai bár is nagyon hangulatos és kifejezetten pörgős ott az élet.
Gyenge 2016. július 20.családjával járt itt
Írják az 52 fokos termálvizet. Nem tiszta és kb. 28 fokos hideg víz fogadott a termálnak hirdetett medencében. Szóltam a recepción, de ott elutasítóan azt mondták, hogy naponta kétszer töltik föl a medencét, nem tud mit tenni. Még szerencse, hogy a szomszédos strandon éjszakai fürdőzés volt, és 5000 Ft-unk bánta, de átmentünk oda.
Átlagos 2015. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
A szallodaval minden rendben,tisztasag,kenyelem szempontjabol,negy agyas szobat valasztottunk ami az utolso emeleten van. Reggeli svedasztalos,nincs a szoba araban de egy ezresert jol laktunk. VISZONT! Aki pihenni ,ejszaka aludni szeretne,foleg ha gyerekkel erkezik,az nincs mit keressen itt hetvegen. 400-500 ember mulat a foldszinti diszkoban-klubban hajnalig.
Kiváló 2014. február 19.családjával járt itt
Véletlenül találtam a Hotelre! Nagyon meg tetszett a rengeteg fa meg a termálvizes medence. A hotel kinézete a sok fa bútorokkal. Mindenkinek ajánlom egyszer menjen el. A személyzet nagyon udvarias a reggeli választékos és ízletes. A medencék jól kivannak találva és nagyon jó a termálvíz. Könnyen meg közelíhetőséggel örzött parkoló. Én még szeretnék egy párszor vissza menni.
2014. január 19.a párjával járt itt
Epp most erkeztunk meg haza a Barbizon hotelbol. A sok dicseret hatasara valasztottuk a hotelt a potszilveszterunk szinhelyeve. Hat a szalloda berendezese mar elegge le van lakva ,de tiszta rendes volt. A recepcios ur udvarias es kezseges. A kinti termalvizes medencekbol csak 3 mukodott, de a vendegek. szamahoz kepest eleg volt, a viz tisztasaga kifogasolhato volt.
Kiváló 2013. november 26.a párjával járt itt
Nagyon kellemes, exkluzív szálloda, jó megközelíthetőséggel, őrzött parkolóval. A szálloda luxuskivitlű, saját gyógyvízű fürdővel. A Bár nagy befogadóképességű, minden igényt kielégít. A koszt kiváló volt, a személyzet nagyon udvarias, segítőkész. A szobák tiszták, kényelmesek. A város nagyon szép, az Állatkert különösen tetszett.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Véletlenül akadt a kedvesem Barbizonra a neten, ami Sóstón található. Amikor megnéztük a képeket "beleszerelmesedtünk" és szinte egyszerre mondtuk, hogy ezt meg kell nézni. Kedves személyzet fogadott, de a "mindenholfa" látvány teljesen lenyűgözött. Végigvezettek az összes helyiségen, ahol mást nem lehet, csak csodálattal adózni annak, aki ezt megálmodta és megvalósította.