Nyíregyháza és környéke

2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Pagony Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2018. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Szép, nyugodt hely. Érezhető, ha ideérsz, hogy lelassul minden. Az első pozitívum már a foglaláskor; figyelmeztettek, hogy szombaton éjszaka esküvő lesz, ami zajjal jár (nekünk ez azért +, mert volt olyan hely, ahol nem így történt. . . ). Nagyszerű ötletek jellemzik pl.
Kiváló 2017. április 4.a párjával járt itt
Alapvetően egy jó, nyugalmas hely. A szobák berendezése kényelmes, igényes. A szálloda minden része tiszta, rendezett. A konyhája is megfelelő, az ételválaszték elégséges, a vacsora kifejezetten jó volt, . A szálloda környezete kifejezetten kellemes, gyerekeseknek is ajánlható. Aki szereti a lovakat, az itt jól fogja magát érezni. A wellness lehetne nagyobb is.
Hotel Pagony Nyíregyháza - Külső képHotel Pagony Nyíregyháza - EgyébHotel Pagony Nyíregyháza - KörnyékHotel Pagony Nyíregyháza - Szobák
Szörnyű 2016. február 23.a párjával járt itt
Vigyázzon aki megy a wellnesst használhatják a dolgozók családtagjai Mi ilyenbe futottunk bele nem kívánom ellenségemnek sem Bár eljöttünk volna és nem bosszankodtunk volna drága pénzért Amúgy is kicsi nagyon kevés a nyugágy is Élménymedence nem volt bekapcsolva csak ha a saját dolgozó kérte akkor láttuk hogy van Reklamálásnál szállóvendégek voltak
Kiváló 2014. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
sajnos ebben a régióban nem sok minden van de ez a szálloda minden igényt ki elégit. kényelmes szobák kellemes étterem rendkívül tiszta és minden igényt ki elégítő wellness! ! ! rég voltam ennyire nyugodt és kulturált minden igényt ki elégítő szállodában. kedvezményes belépő az állatkertbe a szállodán keresztül nincs 1-éjszakás felár mindenkinek csak ajánlani tudom.
Gyenge 2014. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Sajnos nincs jo velemenyem a helyrol. Oriasi csalodas volt. 5 napot szerettunk volna ott tolteni, de egy ejszaka utan kicsekkoltunk. Maga a szalloda es a szoba szep. Kornyezete rendezett, tiszta es csendes. De az az erzesem a Hotel elveszett az apro reszletekben. Nincs felpanzios ellatasuk. Vacsorara a la carte etlaprol lehet valasztani.
Kiváló 2014. január 17.gyerekekkel járt itt
Véleményem szerint Nyíregyháza legszínvonalasabb **** szállodája, kiváló étteremmel, kiszolgálással, konferencia lehetőségekkel, valamint mindezen felül szállóvendégek részére medence, jakuzi, gözkabin és szauna lehetőségén túlmenően szabadtéri programokkal tarkított, lovaglás is biztosított saját állománnyal, anélkül, hogy messzire kellene utazni.
2013. december 24.kollégákkal járt itt
A sors úgy hozta, hogy karácsony előtt még „becsúszott” egy Nyíregyházi munka. Nincs közel, persze ez relatív. A hotel gyönyörű, modern építésű, de stílusos, kedvesek és figyelmesek a vendéggel, pedig a karácsony két nap múlva esedékes. Az árak elfogadhatóak, sőt kifejezetten kedvezőek, megfizethetőek.
Kiváló 2013. május 29.egyedül járt itt
A másik nagy kedvencem. :-) Gyönyörű környezet, kellemes hotel és vastag falak. . . . :-) Az étel kitűnő, a személyzet maximálisan a vendégre figyel, a wellness részleg "üdítően kedves". Tetszett, hogy azt csinálhattam, amit akartam - mindenre volt megoldás.