Korona Hotel Nyíregyháza ★★★

Korona Hotel NyíregyházaKorona Hotel Nyíregyháza
Korona Hotel NyíregyházaKorona Hotel Nyíregyháza

Korona Hotel Nyíregyháza bemutatkozása

Üdvözöljük!
Szállodánk ideális kiindulási pont a város és a megye látnivalóinak felfedezésére.
A belváros szívében található Korona Hotelt Alpár Ignác tervei alapján építették 1895-ben.
A műemléknek nyilvánított szállodánk minőséget és élményt garantál.

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - All inclusive
Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Korona Hotel Nyíregyháza vélemények

Átlagos 2023. november 14.családjával járt itt
Alapvetően egy szép, városközponti szálloda, ezért minden elérhető távolságban. Személyzet kedves, nagyon finom, bőséges reggeli. Mivel van légkondi, és ezzel van a fűtés is megoldva, ezért csak nyáron alkalmas szállas. Mi most novemberben töltöttünk ott pár napot és jól meg is fáztam.
Kiváló 2023. június 19. járt itt
Szolíd, csendes, nyugodt!
Kedves a személyzet !
Gyönyörű megóvott történelmi épület kívül belül!
Korona Hotel Nyíregyháza - Egyéb
Gyenge 2020. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Régen terveztük már, hogy a képeken oly szépnek látszó szállóba mehessünk. Most végre sikerült, de nagyon megbántuk. Fél panziós ellátásunk volt, de sajnos semmit nem ért. Reggeli választék hideg rántotta,svédasztalos vacsora egyféle leves, két féle ízetlen főétel. Desszert vagy gyümölcs még mutatóban sem.
Gyenge 2019. szeptember 12.gyerekekkel járt itt
Bejelentkezeskor a recepciós úr ,folyamatosan számító gépezet. A szálloda, régimódi,lelakott. Az ágy nagyon kényelmes volt. A második csalódás,a vacsoránál ért minket. A fürdőszoba koszos. , a tükör tetején újnyi kösz,por volt rakodva. A kádban álva nem szép látvány volt. Hét óra körül mentünk le vacsorázni,de már alig volt étel.
Szörnyű 2019. július 5.üzleti partnerrel járt itt
A hozel kíváló helyen,a város szívében van. Ezzel le is zárhatjuk a pozitívumok sorát. Az elhanyagolt belsőhöz közömbös, mondhatni udvariatlan személyzet társul. A parkolás szinte lehetetlen, hiszen alig van parkolóhely (összesen 6 autónak)az is rendkívül zsúfolt. A környéken pedig fizetős övezet található.
Átlagos 2018. július 7.családjával járt itt
Csak egy éjszakát töltöttünk a Korona Hotelban. A város szívében található,ezért könnyen megközelíthetőek a gyönyörű terek,templomok,stb. Nagyon régi,szép épület,viszont ráférne egy felújítás! A nyílászárók Katasztrofálisak! Az ajtó alatt 3cm-es rés,ami biztosítja" a szellőzést!
Kiváló 2018. március 27.gyerekekkel járt itt
Márciusban két felnőtt gyermekünkkel együtt töltöttünk el két éjszakát a hotelben, akik névnapjukra ajándékba kapták tőlünk e kikapcsolódást, de bevallom önös érdekek is vezéreltek bennünket. Mivel szeretünk mindent, mi a régi korokból fennmaradt, kiváló választásnak tűnt a városközpontban elhelyezkedő patinás homlokzattal és belső terekkel rendelkező nyíregyházi Korona Hotel.
2017. december 26.a párjával járt itt
November első napjaiban jártunk itt. Szépen felújított szobát kaptunk, a fűtés kicsit hangos volt, mert radiátor nem volt, valahonnan légkondi utján jött a meleg levegő. A kiszolgálás megfelelő az ételek is rendben voltak. Állatbarát szálloda révén igen kedvezményes áron vihettük a kiskutyát is, senkit nem zavart.
2017. szeptember 8.családjával járt itt
3 napot töltöttünk a hotelben. A tisztaság megfelelő volt. A személyzet barátságos. A szobák tágasak,kényelmesek. Az ablakokat nem tudtuk kinyitni. Ami nem tetszett a portán dolgozók nem viseltek névjegy kártyát. A leadott kulcsra 10 percet kellett várnunk. A személyzet a portán evett ami 1 szállodában vendégtérben nem megengedett.
Átlagos 2017. május 4.a párjával járt itt
A hotel nagyon jó helyen van a belváros közepén, a superior szoba szép, leszámítva a nyílászárókat mert azok ósdik, és a viszonylag új TV-t, amin a csatornák nagy része kódolt, a nézhető csatornák össze-vissza vannak, a távírányító meg csak közelről működik.