Szél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl

Szél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl
Szél Fiai Fogadó & Cellárium NyúlSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl
Szél Fiai Fogadó & Cellárium NyúlSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl

Szél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl bemutatkozása

A 8 igényesen, hangulatosan berendezett 2 szobás lakosztály és a 4 kétágyas szoba mindegyike tusolóval, WC-vel, tv-vel, telefonnal, rádióval felszerelt. A nagycsaládos lakosztály 8 fő részére nyújt kényelmes elhelyezést, ahol nappali szoba, 3 háló, fürdőszoba, kád, tusoló, WC, tv, telefon és rádió áll rendelkezésre.

Land Plan Hotel & Restaurant Töltéstava - Napi árak
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Szél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl vélemények

2020. december 13.barátokkal járt itt
A legszebb belterű éttermek egyike a Kárpát medencében, nem próbálom leírni, a fotók önmagukért beszélnek. Voltam már itt két ízben 2010 körül, ideje volt a helyet ismét meglátogatni. Az erdei gombaleves finom, korrekt, házias, de kissé kötelességszerű. 1450 forintért többet várnánk.
Szél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - BelsőSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - BelsőSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Étel/italSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Étel/italSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Étel/italSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Étel/italSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Belső
Kiváló 2017. május 8.a párjával járt itt
Hirtelen felindulásból jöttünk ide, útban hazafelé Bécsből. Először Győrben terveztük a megállást és az ebédet, de valahogy beugrott korábbi netes értékelésekből, hogy Győr és Pannonhalma között Nyúl településen van egy igen jó hírű étterem. Pontosabban egy fogadó és vendéglő.
Szél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - BelsőSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Külső képSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Külső képSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Külső képSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Külső képSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Külső képSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Külső képSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Külső képSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Külső képSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Étel/italSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Étel/italSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - MosdóSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - EgyébSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - BelsőSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Étel/italSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Étlap/itallapSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Étlap/itallapSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Étlap/itallapSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Étlap/itallapSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Étlap/itallapSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Étlap/itallapSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Étlap/itallapSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - BelsőSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - BelsőSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Étel/italSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Étel/italSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Mosdó
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 3.gyerekekkel járt itt
Már egy jó ideje készültünk meglátogatni a fogadót. Nem kellett csalódnunk, sőt! Kezdeném az érkezéssel. A személyzet előre köszön! ! Foglaltunk asztalt és mindenkinek ezt ajánlom, mert lehet, hogy nem lesz hely. Egyből az asztalunkhoz vezettek és mindenben próbáltak a kedvünkben járni (etetőszék vagy párna a székre a gyereknek, pl.
Kiváló 2016. május 18.családjával járt itt
Előre foglaltam időpontot vasárnapra, de már csak 16 órától volt hely, napokkal előtte. Érkezésünkkor kisebb meglepődés mutatkozott a fiatal felszolgáló hölgyön, akinél érdeklődtünk, hova is ülhetünk le, melyik a mi asztalunk. Az első 2 percben három különböző alkalmazott is megkérdezte, hogy foglaltunk-e?
Szél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Étel/italSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Étel/italSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Étel/italSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Étel/italSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Étel/italSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Étlap/itallapSzél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl - Étel/ital
Kiváló 2016. január 12., kollégákkal járt itt
Januári év indító vacsorán vettünk részt a fogadóban kollégáimmal. Igazi baráti vendéglátásban volt részünk. A környezet családias, jó hangulatú, az ételek különlegesen finomak, a tálalás mesteri. A házigazda pálinkája mindenkit levett a lábáról és a borok is kellemes összhangot alkottak az ételekkel. A kiszolgálás figyelmes és nagyon kedves.
Köszönjük szépen!
Kiváló 2015. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
2014 nyarán voltunk a fogadóan és nagyon meg voltunk elégedve. Nagyon kedves udvarias, kiszolgálásban volt részünk. Másodszor jártunk az étteremben, de mintha törzsvendégek lennénk, annyira kedvesen fogadtak minket. Két apró negatívum volt, ez egyik a megközelíthetőség, a másik, hogy elég sokat kellett várni az ételekre.
Kiváló 2014. december 7., kollégákkal járt itt
Győrtől 10 km-re Nyúl Községben kacskaringós, meredek utcán valódi pincesoron vezet az út. Szél Fiai Fogadó&Cellárium /Apartman Hotelhez. Saját borospincével rendelkező szálláshely. Borkóstolókkal, valamint helyi specialitásokat kínáló Magyar Kékfestő hagyományokat őrző tanyasi étterem.
Kiváló 2014. szeptember 29.a párjával járt itt
Barátaink és ismerőseink ajánlották a vendéglőt és az egyik nap kaptunk is az alkalmon és elmentünk a Győrtől nem messze lévő helységhez. Az előttem lévő véleményezőkkel megegyezően mi sem találtuk meg elsőre a bejáratot és továbbhajtottunk :). A fogadás nagyon kellemes volt, szerencsére jó időt fogtunk ki és a tornácon lévő asztalok közül ültünk le az egyikre.
Kiváló 2014. április 22.a párjával járt itt
Aki még nem volt itt, annak figyelnie kell, hogy oda találjon, mert igazi vadregényes úton juthat el az éhes vendég a Szél fiaiba. A nyúli "hegyek" pincesora mellett vezet a keskeny kis út mire felérünk az étteremhez, amely a lehető legnagyobb nyugalomban fogad. Itt nincs autóforgalom, vagy zsúfolt tér.
2013. október 5.családjával járt itt
A Szél Fiai fogadóról először a Magyar Borok Házában megtartott kóstolón hallottam évekkel ezelőtt, még precízebben legeslegelőször a Borbarátban olvastam Prisztóka Tibor borairól igen jókat, majd következett a kóstoló, majd egy éttermi látogatás, végül meg is szálltunk ott. Remek borok, szakavatott pincetúra, szívélyes fogadatás, házias ízek. Szerettünk ott lenni, kár, hogy kissé kiesik az útból számunkra.
Szél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl a térképen
9082 NyúlVaskapu u. 71.
• ingyenes WIFI • élő zene • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H
zárva
K-P
Szo
V
magyar, nemzetközi, magyar kékfestő hagyományokat őrző tanyasi étterem
grill ételek
Zene